Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs svētdien neglāba komandu no zaudējuma Amerikas Hokeja līgas (AHL) “play-off” turnīra jeb Kaldera kausa izcīņas ceturtdaļfināla mačā. “Canucks” mājās ar 3:5 (1:1, 0:2, 2:2) zaudēja Kolorādo “Eagles”, kas sērijā līdz trīs uzvarām panāca 1-1.
Šilovs, kurš bija uzvarējis iepriekšējās trīs spēlēs, pēdējās no divām paliekot nepārspēts, šoreiz atvairīja 16 no 20 metieniem. Šī gada Kaldera kausa izcīņā viņš deviņos mačos svinējis sešas uzvaras, vidēji ielaidis 1,8 ripas un atvairījis 92,9% metienu.
Uzbrucēja Sanda Vilmaņa pārstāvētā Šarlotas “Checkers” savā ceturtdaļfinālā ar 2-0 ir priekšā Hēršijas “Bears”.
Pagājušajā sezonā otro gadu pēc kārtas Kaldera kausa finālā triumfēja Hēršijas “Bears”, kas sērijā ar 4-2 pārspēja Riversaidas “Coachella Valley Firebirds”.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu