Latvijas futbola aizsargs Vitālijs Jagodinskis uz vienu gadu pagarinājis līgumu ar Kambodžas futbola premjerlīgas vienību Pnompeņas “Visakha”, ceturtdien savā kontā tīmekļa vietnē “Instagram” paziņoja klubs.
Latvijas izlases spēlētājs “Visakha” vienību papildināja pirms gada, kad tur par galveno treneri strādāja latviešu speciālists Jurģis Kalns.
Aizvadītajā sezonā “Visakha” valsts čempionātā ieņēma trešo vietu, bet Jagodinskis laukumā devās 26 no 30 spēlēm, izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli un piecām dzeltenajām kartītēm.
Pnompeņas kluba rindās pagājušo sezonu noslēdza arī latviešu uzbrucējs Artūrs Karašausks, desmit mačos izceļoties ar vieniem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.
Karjeras laikā 33 gadus vecais Jagodinskis pārstāvējis arī bulgāru Blagojevgradas “Pirin”, virslīgas komandas “RFS, Valmiera”, “Ventspils”, Rīgas “Daugavu” un “Jūrmala”, kā arī Ukrainas kluba Kijivas “Dinamo” otro komandu, ukraiņu Užgorodas “Hoverla” un ungāru Miškolcas VTK.
Latvijas nacionālajā izlasē Jagodinskis ir aizvadījis 34 spēles, vārtus negūstot.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu