Porziņģis pirms jaunās NBA sezonas: Esmu ļoti priecīgs, ka esmu labā vietā

21/10/2025 10:05
Nokopēts
Kristaps Porziņģis un Lūks Kenards

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Atlantas “Hawks” spēlētājs Kristaps Porziņģis raidījumam “Sporta Studija” sniedzis komentārus pirms jaunās sezonas.

Jauno NBA sezonu “Hawks” sāks 23. oktobrī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika, kad mājās uzņems Toronto “Raptors” basketbolistus. 30 gadus vecajam Porziņģim šī būs jau 11. sezona pasaules spēcīgākajā līgā.

“Jā, šī būs mana jau 11. sezona NBA. Protams, ka esmu priecīgs par to, cik ilgi jau šeit esmu. Ceru uz vēl vienu ļoti labu sezonu no manas puses. Esmu ļoti labā vietā, tā kā esmu ļoti priecīgs,” gaidāmo sezonu komentēja Porziņģis. “Protams, ka ar Treju [Jangu] treniņnometnes laikā jau esam nedaudz saspēlējušies, tāpat arī ar pārējo komandu. Ir pacilājums un jau ir atrasts ritms savā starpā. Ar nepacietību gaidu sezonas sākumu.”

Tāpat šajā sezonā Porziņģis apsteigs Andri Biedriņu pasaules spēcīgākajā līgā nospēlēto maču skaitā regulārajā sezonā. “Viņš bija pirmais, kas iemina taciņu pirms manis un daudziem citiem Latvijas basketbolistiem,” par Biedriņu izteicās Porziņģis. “Noteikti man ir liela cieņa pret Andri un pārsist viņa spēļu rekordu noteikti ir kaut kas īpašs. Ceru vēl aizvadīt vēl daudz spēļu un šogad tas man būs sasniegums.”

    Pagaidām neviens nav komentējis