Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgā (AHL) kārtējos vārtus guva Latvijas uzbrucējs Eduards Tralmaks, kurš palīdzēja Grandrepidsas “Griffins” ar 3:2 izbraukumā pieveikt Toronto “Marlies” komandu.
Tralmaks pirmā perioda pēdējā minūtē pielaboja zviedru aizsarga Erika Gustafsona metienu, tobrīd panākot 1:1. Šajā mačā Tralmaks kopumā izdarīja četrus metienus un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.
TRAILMIX WITH A TIP ⭐️ pic.twitter.com/sJiqFAyMie
— Grand Rapids Griffins (@griffinshockey) December 6, 2025
Latvietim tas bija jau 11. vārtu guvums šosezon, kas ir dalīti ceturtais labākais rādītājs visā līgā. Viņš tāpat šosezon 20 mačos atdevis divas rezultatīvas piespēles, ticis pie divām soda minūtēm un nopelnījis lietderību +7.
Citā mačā rezultatīvs arī bija Dans Ločmelis, kurš kaldināja Providensas “Bruins” panākumu papildlaikā ar 4:3 pār Springfīldas “Thunderbirds”. Ločmelis asistēja uzvaru nesošajā golā pagarinājumā, nopelnot savu 13. punktu šosezon – viņa rēķinā 6+7.
WOLANIN'S FIRST GOAL IN A PROVIDENCE UNIFORM IS THE OVERTIME WINNER‼️ pic.twitter.com/SBxBhUJXTk
— Providence Bruins (@AHLBruins) December 7, 2025
Uzvaru overtaimā arī svinēja Sandis Vilmanis un Šarlotas “Checkers” – 4:3 pret Ročesteras “Americans”. Iepriekšējās trīs spēlēs vārtus guvušais Vilmanis šoreiz palika “sausā”, taču viņš pamanījās tikt pie trīs metieniem, divām soda minūtēm un lietderības -1.
Tiekoties divām latviešu uzbrucēju pārstāvētajām komandām, Raivis Ansons un Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” ar 4:1 viesos uzvarēja Hēršijas “Bears” ar Ēriku Mateiko ierindā. Ansons galvenajās statistikas ailēs neatzīmējās, bet Mateiko vienreiz meta pa vārtiem.
Tikmēr Anrī Ravinskis izlaida piekto maču pēc kārtas, bet viņa pārstāvētā Ebotsfordas “Canucks” ar 3:4 piekāpās “Coachella Valley Firebirds”.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu