“Optibet” Latvijas-Igaunijas basketbola līgas (LIBL) komandas “Rīgas Zeļļi” spēlētājs Juris Vītols sestdien aizvadīs pēdējo mājas spēli šosezon.
“Čau! Te Juris Filips Vītols, “Zeļļu” spēlētājs un topošais Latvijas aizsardzības dienesta karavīrs. Aicinu tevi būt kopā ar mani un “Zeļļiem” Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēlē pret BK “Liepāja”. Šī būs mana pēdējā mājas spēle šosezon, un tā būs ļoti īpaša man. Spēles laikā būs valsts aizsardzības dienestam veltītās aktivitātes,” pirmsspēles video saka Vītols.
Latvijas kausa ceturtdaļfināla mačs starp “Rīgas Zeļļiem” un “Liepāju” norisināsies sestdien, 10. janvārī plkst. 15 Komandu sporta spēļu hallē (KSSH).
Vītols “Rīgas Zeļļus” pārstāv kopš 2023. gada. Šosezon viņš 16 mačos izcēlies ar vidēji 5,2 punktiem, 2,1 atlēkušo bumbu un 2,8 rezultatīvām piespēlēm.
Jāatzīmē, ka šāda situācija ir diezgan ierasta Somijā, kur arī profesionālie sportisti, tajā skaitā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) un Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārstāvji, tiek iesaukti aizsardzības dienestā.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu