Latvijas vīriešu hokeja izlasi mačā ar Dāniju pievīla neveiksmīgs spēles sākums, sarunā ar aģentūru LETA izcēla Latvijas valstsvienības uzbrucējs Dans Ločmelis.
Jau ziņots, ka Latvijas izlase Milānas un Kortīnas olimpisko spēļu hokeja turnīra pēdējā apakšgrupas spēlē ar 2:4 piekāpās Dānijai. Zaudējums ar divu vārtu starpību latviešiem lika apakšgrupā ieņemt ceturto vietu.
Latvijas hokejisti jau pirmajā trešdaļā nonāca iedzinējos ar 0:3, un tikai perioda izskaņā latviešiem izdevās atspēlēt vienus vārtus, precīzam esot Kristapam Zīlem. “Viņi sameta ātri trīs vārtus un sanāca visu spēli dzīties pakaļ, tas mums nesanāca,” teica Ločmelis. “Pietrūka pats sākums. Tik svarīgā spēlē nevarējām tā kļūdīties jau pašā sākumā.”
Pēc zaudētas pirmās trešdaļas Latvijas hokejistiem mača turpinājumā bija vairākas vārtu gūšanas iespējas, un, mačam noslēdzoties, metienu attiecība bija par labu Latvijai – 35:21. “Ir grūti, kad tu esi iedzinējos no paša sākuma. Pēc tam visu maču ir jādzenas pakaļ. Centāmies uzbrukt, bet neiekrita,” viņš piebilda.
Ločmelis norādīja, ka olimpisko spēļu hokeja turnīrā, kurā pēc trīs apakšgrupas cīņām sekot izslēgšanas spēļu pirmā kārtā, komandas aizvada maz spēļu, tāpēc katrai no tām ir liela nozīme. “Mums grupā ir tikai trīs spēles, un pēc tam sākas “play-off”. Uz katru spēli kārtīgi noskaņojamies, bet nākamā spēle būs ļoti svarīga,” izcēla uzbrucējs.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu