Gaidāmajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisināsies četras spēles ar latviešu pārstāvēto komandu dalību, taču laukumā dosies tikai uzbrucēji Zemgus Girgensons un Teodors Bļugers, vārtsargiem Elvim Merzļikinam un Artūram Šilovam paliekot rezervē, bet Rodrigo Ābolam turpinot atlabšanu no traumas.
Plkst. 1:00 pēc Latvijas laika Girgensons un Tampabejas “Lightning” uzņems citu Austrumu konferences smagsvaru Karolīnas “Hurricanes”. Ja Tampas vienība ar 84 punktiem 64 spēlēs Austrumos ieņem trešo vietu, “Hurricanes” ar 88 punktiem ir līderpozīcijā.
Girgensons šosezon piedalījies 57 spēlēs, kurās laukumā pavadījis vidēji 15:02 minūtes un izcēlies ar 15 (8+7) rezultativitātes punktiem, 24 soda minūtēm un lietderības koeficientu -2.
Pusstundu vēlāk sāksies mačs Filadelfijā, kur vietējā “Flyers” bez Ābola sastāvā uzņems Kolumbusas “Blue Jackets”. Merzļikins sargāja kolumbusiešu vārtus iepriekšējās divās cīņās, taču šoreiz pienākumi uzticēti tiks Džetam Grīvzam.
“Blue Jackets” ar 77 punktiem ieņem devīto vietu Austrumu konferencē, no “play-off” zonas atpaliekot par vienu punktu. “Flyers” ar 73 punktiem atrodas par divām pozīcijām zemāk nekā gaidāmie pretinieki.
Updates from the #CBJ interview closet: Rick Bowness says Jet Greaves starts in net tonight vs. Philly. Heinen in for Voronkov, Gudbranson a game time decision.
— Jeff Svoboda (@JacketsInsider) March 14, 2026
Kent Johnson says he’s watching the standings each night. Kirill Marchenko said his cat, Alex, is doing well. pic.twitter.com/7XuXWoTQxM
Savukārt plkst. 3:00 Pitsburgas “Penguins” izbraukumā spēkosies ar Jūtas “Mammoth”. Pingvīnu galvenais treneris Dens Mjūzs teju visu sezonu no spēles uz spēli veicis vārtsargu rotāciju, un arī gaidāmā nakts nebūs izņēmums – ja iepriekšējā mačā laukumā devās Šilovs, šoreiz par vārtu drošību rūpēsies Stjuarts Skiners.
“Penguins” ar 79 punktiem ir otrajā vietā Metropolitēna divīzijā un piektajā Austrumos, kas ļauj atrasties Stenlija kausa izcīņas zonā.
Stuart Skinner starts tonight — From Taylor Haase in Salt Lake City
— DK Pittsburgh Sports (@DKPghSports) March 14, 2026
Visbeidzot plkst. 4:00 Bļugers un NHL pēdējā vietā esošā Vankūveras “Canucks” savā laukumā krustos nūjas ar Sietlas “Kraken”. Bļugers šosezon 18 dueļos sakrājis 11 (6+5) punktus, uzvarējis 44,8% iemetienu un iekrājis neitrālu lietderības koeficientu.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu