Latvijas Sabiedriskais medijs (LSM) pavēstījis, ka ir ieguvis tiesības pārraidīt Latvijas U18 hokeja izlases pusfināla spēli pasaules čempionātā, kā arī cīņas par medaļām.
Jāatgādina, ka Latvijas U18 valstsvienība rīt, 1. maijā, plkst. 15:50 pasaules čempionāta pusfinālā tiksies ar Slovākiju. Maču varēs vērot kanālā LTV7 un portālā “REplay.lv”.
Savukārt sestdien, 2. maijā, paredzēta bronzas spēle un cīņa par zeltu, un arī šos abus mačus varēs redzēt tiešraidē. Duelis par trešo vietu norisināsies plkst. 15:50, bet lielais fināls – plkst. 19:50.
Jau vēstīts, ka Latvijas U18 valstsvienība vakar ar 5:2 sensacionāli pārspēja vienu no turnīra galvenajām favorītēm ASV, pirmo reizi vēsturē iekļūstot pasaules čempionāta pusfinālā.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu