Ukrainas futbola izlasi pirmo reizi vēsturē trenēs ārzemnieks

18/05/2026 16:12
Nokopēts
Andrea Maldera

Ukrainas vīriešu futbola izlases galvenais treneris būs itāļu speciālists Andrea Maldera, pavēstījusi Ukrainas Futbola asociācija.

Vienošanās ar itāli noslēgta uz diviem gadiem ar iespēju to pagarināt. Viņš kļūs par pirmo ārzemnieku Ukrainas izlases galvenā trenera amatā.

Veic likmes uz futbolu

Maldera trenera karjerā strādājis kā asistents Itālijas A sērijas vienībā “AC Milan”, Anglijas premjerlīgas klubā Braitonas un Havas “Albion” un Francijas augstākās līgas komandā Marseļas “Olympique”, kas bija itāļa pēdējā darba vieta. Viņam šī būs pirmā pieredze kā galvenajam trenerim.

Tāpat Maldera no 2016. līdz 2021. gadam bija viens no trenera asistentiem Ukrainas valstsvienībā.

Aprīlī no Ukrainas izlases galvenā trenera amata atkāpās Serhijs Rebrovs, kurš vadīja valstsvienību kopš 2023. gada. Viņš pameta amatu pēc tam, kad ukraiņi nekvalificējās Pasaules kausa finālturnīram.

    Pagaidām neviens nav komentējis