Šodien “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas 15. kārtas noslēgumā “Jelgava” mājās uzņems “Liepāju”, bet “Daugavpils” savā laukumā cīnīsies ar “Audu”.
Dienas pirmā spēle Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā sāksies plkst. 18. Virslīgas spēles tiešraidē translē kanālā TV4 un tīmekļa vietnē “Sportacentrs.com”.
Jelgavas un Liepājas komandas aizvada nestabilu sezonu, bet šobrīd neveiksmīgāka josla ir jelgavniekiem, kuri nav uzvarējuši trīs spēlēs pēc kārtas. Pirmajā aplī Liepājā notikušajā mačā komandas cīnījās neizšķirti 1:1. Tikmēr spēle “Esplanāde” stadionā Daugavpilī sāksies plkst. 19.
Daugavpilieši pēc sērijas, kurā cieta trīs zaudējumus pēc kārtas un neuzvarēja sešos mačos pēc kārtas, iepriekšējā spēlē ar 3:1 pārspēja ogrēniešus. “Auda” pēc zaudējumiem abiem galvaspilsētas lielklubiem iepriekšējā kārtā ar tādu pašu rezultātu uzveica liepājniekus.
Pirmā apļa spēlē Rīgā ar 3:2 uzvarēja “Daugavpils”. Svētdien “Riga” pirmajā 15. kārtas mačā mājās ar 3:0 pārspēja “Super Nova” vienību. Pirmdien “Ogre United” un “Grobiņa” Salaspilī cīnījās neizšķirti 1:1, bet RFS mājās ar 3:1 uzvarēja “Tukums 2000” komandu.
RFS 15 spēlēs guvusi 40 punktus, bet “Riga” – 36. Tālāk ar 28 punktiem 14 mačos ir “Auda”, 20 punktus 15 cīņās guvusi “Super Nova”, bet 18 un 17 punkti 14 spēlēs ir “Liepājai” un “Daugavpilij”. Ar 13 punktiem seko “Grobiņa” un “Tukums 2000” 15 spēlēs un “Jelgava” 14 mačos, bet “Ogre United” futbolistiem ir četri punkti un pārliecinoši pēdējā, desmitā pozīcija.
2026. gada sezonā čempionāts tiek aizvadīts četros apļos, 36 kārtās izspēlējot 180 mačus. Pēdējā kārta ir paredzēta 8. novembrī. Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva “Riga” komanda.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu