Sanantonio “Spurs” ceturtdien izcīnīja uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences finālsērijas mačā un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-3. Rietumu konferences finālsērijas sestajā spēlē “Spurs” savā laukumā ar 118:91 (35:22, 25:31, 32:13, 26:25) pārspēja Oklahomasitijas “Thunder”.
Starp uzvarētājiem Viktors Vembanjama izcēlās ar 28 punktiem, desmit atlēkušajām bumbām un trīs bloķētiem metieniem, Dilans Hārpers guva 18 punktus, kamēr Stefons Kāsls noslēdza maču ar 17 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.
Viesu rindās rezultatīvākais ar 15 gūtajiem punktiem bija Šejs Gildžess-Aleksandrs, Džeres Makeins tika pie 13 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm, bet 11 punktus guva Keisons Voliss. Sērijas izšķirošā cīņā par iekļūšanu NBA izslēgšanas turnīra finālā sestdien notiks “Thunder” laukumā.
Austrumu konferences finālsērijā Ņujorkas “Knicks” ar 4-0 pārspēja Klīvlendas “Cavaliers” un pirmo reizi kopš 1999. sasniedza NBA finālu. Iepriekšējā sezonā finālsērijā Oklahomasitijas “Thunder” ar 4-3 uzvarēja Indiānas “Pacers”.
Austrumi
Ņujorkas “Knicks” – Klīvlendas “Cavaliers” 4-0
Rietumi
Oklahomasitijas “Thunder” – Sanantonio “Spurs” 3-3
Austrumi
Detroitas “Pistons” – Klīvlendas “Cavaliers” 3-4
Ņujorkas “Knicks” – Filadelfijas “76ers” 4-0
Rietumi
Oklahomasitijas “Thunder” – Losandželosas “Lakers” 4-0
Sanantonio “Spurs” – Minesotas “Timberwolves” 4-2
Austrumi
Detroitas “Pistons” – Orlando “Magic” 4-3
Bostonas “Celtics” – Filadelfijas “76ers” 3-4
Ņujorkas “Knicks” – Atlantas “Hawks” 4-2
Klīvlendas “Cavaliers” – Toronto “Raptors” 4-3
Rietumi
Oklahomasitijas “Thunder” – Fīniksas “Suns” 4-0
Sanantonio “Spurs” – Portlendas “Trail Blazers” 4-1
Denveras “Nuggets” – Minesotas “Timberwolves” 2-4
Losandželosas “Lakers” – Hjūstonas “Rockets” 4-2
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu