Latvijas basketbola klubs “VEF Rīga” gaidāmajā sezonā cīnīsies Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas kvalifikācijā, vēsta turnīra organizatori.
Pamatturnīrā vietu jau nodrošinājuši 30 klubi, bet par vēl divām ceļazīmēm uz pamatturnīru kvalifikācijā cīnīsies 24 vienības. Kvalifikācijas turnīrs norisināsies septembra vidū.
Pērn “VEF Rīga” pamatturnīru noslēdza ar bilanci 1-5, neiekļūstot “play-in” kārtā. Par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Viļņas “Rytas”, kas finālā papildlaikā ar 92:86 pārspēja Atēnu AEK.
Jāatgādina, ka aizvadītajā sezonā “VEF Rīga” neizcīnīja nevienu titulu, kā arī pirmo reizi kopš 2009. gada nespēlēja Latvijas basketbola līgas (LBL) finālā.
Savukārt cita galvaspilsētas komanda “Rīgas Zeļļi” nākamsezon spēlēs ULEB Eirokausā.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu