Beļģijas izlases visu laiku labākais vārtu guvējs “iekaros” jaunu līgu

11/08/2026 13:45
Nokopēts
Romelu Lukaku

Beļģijas futbola izlases uzbrucējs Romelu Lukaku karjeru turpinās Turcijas klubā Stambulas “Fenerbahce”, vēsta transfēru apskatnieks Fabricio Romano.

Tiek ziņots, ka 33 gadus vecais beļģis, kurš pēdējās divas sezonas pārstāvēja Itālijas A sērijas klubu “Napoli”, uz Turcijas vienību pārcelsies par nedaudz vairāk nekā sešiem miljoniem eiro. Līgums ar uzbrucēju tiks noslēgts uz gadu ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.

Pagājušajā sezonā traumu dēļ Lukaku piedalījās tikai piecās A sērijas spēlēs, izceļoties ar vienu vārtu guvumu. Lukaku karjeras laikā pārstāvējis pašmāju “Anderlecht”, Anglijas premjerlīgas klubus Londonas “Chelsea”, Vestbromvičas “Albion”, Liverpūles “Everton” un Mančestras “United”, bet Itālijā spēlējis arī Milānas “Inter” un “AS Roma” komandās.

Beļģijas izlasē Lukaku no 2010. gada aizvadījis 132 spēles un guvis 93 vārtus, esot valstsvienības visu laiku rezultatīvākais spēlētājs. Aizvadītajā Pasaules kausa izcīņā Lukaku visos sešos mačos nāca laukumā uz maiņu un atzīmējās ar trīs precīziem sitieniem.

“Fenerbahce” aizvadītajā sezonā Turcijas čempionātā ierindojās otrajā vietā, no čempiones Stambulas “Galatasaray” atpaliekot trīs punktus.

    Pagaidām neviens nav komentējis