Sanktpēterburga, 5.jūl., LETA. Latvijas konkūra jātnieks Andis Vārna svētdien otro gadu pēc kārtas uzvarēja Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notikušā Pasaules kausa posma (CSI3*-W) šķēršļu pārvarēšanā galvenajā maršrutā.
Pirmajā sacensību dienā lielā apļa maršrutā ar šķēršļu augstumu 145 centimetri uzvarēja Kristaps Neretnieks ar zirgu Zuko S, turklāt tas bija Pasaules reitinga ieskaites maršruts.
Neretnieks uzvaru guva arī otrajā sacensību dienā, kad jaunzirgu maršrutā ar Giggolo tuvāko sekotāju apsteidza par vairāk nekā piecām sekundēm.
Savukārt svētdien Vārna bija labākais “Grand Prix” maršrutā, kurā bija 140-160 centimetrus augsti šķēršļi. Šis bija gan “Longiness Ranking” jeb Pasaules reitinga ieskaites maršruts, gan kvalifikācijas maršruts Eiropas čempionātam, kas augustā notiks Vācijā.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu