Sieviešu pārairu divnieku ekipāža Bračka un Lange sasniedz pusfinālu pasaules U-23 čempionātā akadēmiskajā airēšanā

24/07/2015 10:14
Nokopēts

Plovdiva (Bulgārija), 24.jūl., LETA. Latvijas sieviešu pārairu divnieku ekipāža Lana Bračka un Inga Lange piektdien sasniedza pusfinālu Bulgārijā notiekošajā pasaules U-23 čempionātā akadēmiskajā airēšanā.

Kā zināms, priekšsacīkšu braucienā Bračka/Lange savā airējumā priekšsacīkstēs palika pēdējā – piektajā – vietā, taču tik un tā iekļuva gandarījuma kārtā. Tajā viņas savā braucienā izcīnīja uzvaru, tādējādi sasniedzot pusfinālu un saglabājot cerības iekļūt arī A finālā.

Reklāma
Saturs turpinās

Pusfināls notiks sestdien.

Tikmēr neveiksmīgāk klājās Latvijas bezstūrmaņa divniekam ar Reini Upenieku un Mārtiņu Blumbergu sastāvā, kuri ceturtdien priekšsacīkstēs palika pēdējā – piektajā – vietā, bet piektdienas gandarījuma sacensībās arī bija pēdējie no četriem duetiem, tādējādi nesasniedzot pusfinālu un izstājoties no sacensībām.

Arī Latvijas vieninieku airētājam Pēterim Viļumam piektdien neizdevās uzrādīt veiksmīgu sniegumu gandarījuma sacensībās, jo savā airējumā viņš bija pēdējais no pieciem dalībniekiem. Tiesa, viņš piektdienas vakarā spēkosies pusfinālā par vietu C vai D finālā.

Kā zināms, ceturtdien pusfinālu izdevās sasniegt arī airētājai Elzai Gulbei. Arī viņa sacensības turpinās sestdien.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām