Latvijas Hokeja federācija zaudējusi sabiedriskā labuma guvēja statusu

27/07/2018 12:44
Nokopēts

Valsts Ieņēmumu dienests (VID) atņēmis Latvijas Hokeja federācijai (LHF) sabiedriskā labuma guvēja organizācijas statusu, vēsta portāls ”Delfi.lv”.

Portālam “Delfi” VID pārstāve apstiprināja faktu, ka LHF SLO statuss atņemts, pamatojoties uz likumā ietverto nosacījumu neievērošanu. Tomēr VID atteicās atklāt, par kādiem pārkāpumiem šis sods piespriests, atsaucoties uz likumu “Par nodokļiem un nodevām”.

Reklāma
Saturs turpinās

Tikmēr Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols sacīja, ka varasiestāde sodu piemērojusi par gada pārskata nepilnīgu iesniegšanu.

Kā vēsta portāls ”Delfi.lv” organizācijām, kam piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss, katru gadu līdz gada 31. martam VID ir jāiesniedz gada pārskats par iepriekšējo gadu un iepriekšējā gada darbības pārskats un turpmākas darbības plāns, bet LHF ģenerālsekretāra teiktais atklāj pretrunas VID attieksmē pret Latvijas sporta organizācijām.

Lielākajam Latvijas portālam izdevās sazināties ar Latvijas Sporta federāciju padomes (LSPF) prezidents Eināru Fogeli, kurš sacīja, ka sabiedriskā labuma organizācijas statuss LHF ir ļoti svarīgs: “Ir mazas federācijas, kas atzinušas, ka tām no SLO statusa ieguvums ir neliels, un tāpēc to nemaz nepieprasa, bet LHF gadījumā SLO statuss ir ļoti būtisks, jo viņi piesaista lielus līdzekļus. LHF ir pārsūdzējusi VID lēmumu.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām