Ābols ar gūtiem vārtiem palīdz komandai izcīnīt panākumu Zviedrijas čempionātā

14/01/2021 23:47
Rodrigo Ābols

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien izcēlās ar vārtu guvumu Zviedrijas hokeja čempionāta spēlē un palīdzēja “Orebro” komandai izcīnīt uzvaru.

Erebrū hokejisti izbraukumā ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Stokholmas “Djurgardens”.

Ābols vārtus guva trešā perioda piektajā minūtē, kad panāca 2:0. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 16 minūtes un 21 sekundi, trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 33,33% iemetienu, iekrāja divas soda minūtes un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 26 spēlēs guvis desmit vārtus un astoņreiz rezultatīvi piespēlējis.

“Orebro” ar 57 punktiem 31 spēlē Zviedrijas čempionātā ieņem piekto vietu. Jau ziņots, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” trešdien ievietoja Ābolu atteikumu draftā, no kura latvieti neizvēlējās neviena cita NHL vienība.