Ābols: Ir iemesls, kāpēc Šilovs tika noteikts par PČ vērtīgāko spēlētāju

31/05/2023 08:36
Nokopēts
Rodrigo Ābols

Latvijas hokeja izlases spēlētājs Rodrigo Ābols sarunā raidījumā “900 sekundes” atskatījās uz pasaules čempionāta bronzas iegūšanas momentu, kā arī uz visu turnīru kopumā.

Jau vēstīts, ka Latvijas hokeja izlase svētdien pieveica ASV izlasi, izcīnot pasaules hokeja čempionāta bronzas medaļu. Šilovs tika atzīts par šī pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu.

“Kad Kristiāns iemeta, tad likās kā septītās debesis. Pārlecām pāri bortam, apskāvāmies. Atceros, ka mēs ar Uvi Balinski saskatījāmies un jautājām – ko mēs tikko izdarījām? Joprojām tas liekas pilnīgs kosmoss,” atklāja Ābols. “Atlidojot uz Latviju, tas tika pacelts vēl nākamajā līmenī, kādā nekad nebūtu iedomājies. Vakar dzirdēju mazu sižetu no Harija Vītoliņa intervijas un bija jāpiekrīt viņam, ka cilvēku bija tik daudz, visiem gribējās pieiet un pateikt paldies, uztaisīt bildi, parakstīties, bet bija tik daudz, ka tas vienkārši fiziski nebija iespējams.”

“Pavisam noteikti ir iemesls, kāpēc Artūrs Šilovs tika noteikts par čempionāta vērtīgāko spēlētāju. Bez viņa noteikti mēs nebūtu tur, kur mēs šobrīd esam,” atzina hokejists. “Iesākumā bija uzvara pār Čehiju, kas arī bija pirmais vēsturiskais notikums šajā turnīrā. Tad ar katru spēli cēlām pārliecību, lietas sanāca un pārliecība aug. Daudz runājām par ticību un to, lai pārliecību nepārvēstu pašpārliecinātībā. Spēle pret Šveici bija pirmais solis, ka mēs reāli varam kaut ko vairāk sasniegt.”

 

TOP notikumi
1
X
2
6.5
4.8
1.44
5
4.2
1.62
4.8
3.9
1.68
1.41
4.75
7.5
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām