Ābols AHL nopelna piekto punktu pēdējās sešās spēlēs

08/03/2020 07:35

Amerikas Hokeja līgā (AHL) šonakt spēles aizvadīja divi latviešu hokejisti, no kuriem ar rezultatīvu sniegumu izcēlās Springfildas ”Thunderbirds” komandu pārstāvošais Latvijas izlases centra uzbrucējs Rodrigo Ābols.

Ābola pārstāvētā ”Thunderbirds”, ielaižot divus vārtus jau pirmajā trešdaļā, savā laukumā ar 2:4 zaudēja Austrumu konferences vienai no līderēm Providensas ”Bruins” un piedzīvoja ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Latvijas izlases uzbrucējs 27. minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja mājiniekiem tobrīd samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (1:2). Ābols šajā mačā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Rodrigo šosezon AHL ir aizvadījis 35 spēles, kurās guvis sešus vārtus un izdarījis 15 rezultatīvas piespēles. Pēdējos sešos mačos viņš ir nopelnījis piecus (1+4) punktus.

Zaudējumu piedzīvoja arī Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto ”Marlies”, kas, gūstot tikai vienus vārtus, mājās ar 1:2 atzina Sirakjūzas ”Crunch” pārākumu un cieta septīto neveiksmi pēdējās desmit cīņās.

Rubīns devās laukumā, taču neizpildīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon viņa kontā 46 spēlēs ir 14 (2+12)  rezultativitātes punkti.

Tikmēr Belevilas ”Senators”, iztiekot bez uz NHL izsauktā latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera palīdzības, savā laukumā ar 2:4 piekāpās Ročestras ”Americans” un nespēja revanšēties pretiniekiem par iepriekšējā dienā piedzīvoto zaudējumu.