Ābols turpina rezultatīvo spēļu sēriju, “Orebro” izvirzās līgas līderpozīcijā

22/10/2022 23:48
Rodrigo Ābols

Zviedrija

Rodrigo Ābols šodien rezultatīvi piespēlēja Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) izbraukuma spēlē, viņa pārstāvētajai “Orebro” svinot uzvaru. “Orebro” viesos ar 5:2 pieveica “Malmo”.

Ābols rezultatīvi piespēlēja pēdējo vārtu guvumā 23 sekundes pirms mača beigām. Divi pēdējie vārti krita, ripu raidot tukšos mājinieku vārtos. Ābols uz ledus pavadīja 19 minūtes un četras sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 52,17% iemetienu un sakrāja +/- rādītāju +1.

Komandas kapteinis Ābols 13 spēlēs ir sakrājis septiņus (3+4) punktus, ar rezultativitāti izceļoties jau pēdējos četros mačos pēc kārtas. Ar 23 punktiem 13 spēlēs”Orebro” turnīra tabulā izvirzījusies pirmajā vietā 14 komandu konkurencē.

Šveice

Šveices Nacionālās līgas (NL) spēlē sāpīgu zaudējumu piedzīvoja Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne”, kas pēcspēles metienos savā laukumā ar 4:5 piekāpās “Davos”. Lozannas hokejisti spēja atspēlēt divu vārtu deficītu un izraut papildlaiku, taču “bullīšos” mājinieki bija precīzi tikai vienā piegājienā. Punnenovs kopā mačā atvairīja 32 no 36 metieniem, kamēr Ķēniņš nebija komandas pieteikumā.  Citā spēlē Oskars Lapinskis un Langnavas “Tigers” ar 3:1 pieveica “Zug”. Latviešu uzbrucējs pieteikumā bija pirmajā uzbrucēju virknējumā, taču ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Somija

Astoto zaudējumu 13 mačos piedzīvojis Oskars Batņa un viņa pārstāvētā “Jukurit”, kas izbraukumā ar 1:4 atzina “Vaasan Sport” pārākumu. Latvietis vēl joprojām šosezon nav atvēris gūto vārtu kontu un arī šo spēli aizvadīja samērā neveiksmīgi. Nedaudz vairāk kā 12 minūtēs viņš veica vienu metienu pa vārtiem, taču nopelnīja divu minūšu noraidījumu un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.