Ābols un Batņa rezultatīvi Zviedrijas un Somijas čempionātos

08/12/2021 23:35
Rodrigo Ābols

Zviedrija

Latvijas uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” trešdien Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā piedzīvoja zaudējumu, uzbrucējam izceļoties ar rezultatīvu piespēli. Erebrū hokejisti izbraukumā ar 2:5 (0:1, 2:1, 0:3) piekāpās “Malmo”. Latvijas hokejists 24.minūtē palīdzēja gūt vārtus Oliveram Eklindam, kurš izlīdzināja rezultātu – 1:1.

Komandas kapteinis Ābols šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, trešā perioda sākumā nopelnīja divas soda minūtes, kas beidzās ar zaudētiem trešajiem vārtiem, uzvarēja pusē iemetienu, divreiz pielietoja spēka paņēmienus un tika pie +/- rādītāja -1.

Šosezon Ābols 26 spēlēs Erebrū vienības rindās guvis astoņus vārtus un 13 reizes rezultatīvi piespēlējis. Viņš ir komandas rezultatīvākais spēlētājs un ieņem desmito vietu SHL punktiem ražīgāko spēlētāju sarakstā.  “Orebro” ar 42 punktiem 26 spēlēs ir sestā, bet vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Vēkšes “Lakers” ar 40 punktiem 25 dueļos ir astotā. Pagājušajā sezonā Vekšes “Lakers” finālā pieveica “Rogle” vienību.

Somija

Pori (Somija), 8.dec., LETA. Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Oskars Batņa trešdien Pori atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Somijas augstākās līgas mačā un sekmēja Mikeli “Jukurit” komandas uzvaru. “Jukurit” izbraukumā ar 4:3 (2:1, 1:1, 1:1) uzvarēja Pori “Asset”. Batņa ar rezultatīvu piespēli atzīmējās mača 49.minūtē vairākumā, kad Jarko Immonens iemeta uzvaras vārtus un panāca 4:2.

Batņam Somijas kluba rindās 11 spēlēs šosezon ir pieci (1+4) rezultativitātes punkti, 27 soda minūtes un +/- rādītājs +1. “Jukurit” ar 46 punktiem 29 mačos ieņem septīto vietu 15 komandu konkurencē. Līgums ar 26 gadus veco centra uzbrucēju noslēgts līdz šīs sezonas beigām. Batņa šoruden uzsāka savu otro sezonu Francijas augstākās līgas komandā Angletas “Hormadi”.