Aņisins par iespējamo Panarina konfliktu ar meiteni: Neatceros, ka būtu bijuši sitieni

24/02/2021 17:25
Nokopēts
Mihails Aņisins, www.sportazinas.com

Krievijas hokejists Mihails Aņisins medijam “Sport-Express” sniedzis savu komentāru par nesen izskanējušo stāstu par pazīstamo krievu hokejista Artēmija Panarina izdarībām Rīgā.

Iepriekš Kādreizējais vairāku Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu, tostarp savulaik skandalozās Čehovas “Vityaz” galvenais treneris Andrejs Nazarovs apgalvoja, ka krievu hokeja zvaigzne  Panarins 2011. gadā Rīgā bārā piekāvis 18 gadus vecu meiteni. Tagadējais Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs Panarins no 2008. līdz 2013. gadam ar pārtraukumiem pārstāvēja “Vityaz” komandu, kuru no 2010. līdz 2012. gadam vadīja Nazarovs. Panarins kopā ar šo treneri strādāja nepilnas divas sezonas.

2011. gada 11. decembrī “Vityaz” viesos ar 0:2 piekāpās Rīgas “Dinamo”. Nazarovs portālam “kp.ru” apgalvo, ka daži leģionāri un Panarins devušies uz “Radisson Blu” viesnīcas bāru, kamēr citi hokejisti nolēmuši atpūsties savos numuriņos. “Iegāju bārā un izskatījās, ka Panarinam nepatika kāda jauna viesnīcas apmeklētāja. Viņš vairākas reizes spēcīgi iesita 18 gadus vecai latviešu meitenei.”

“Kopš tā ir pagājis ilgs laiks, tāpēc varu neatcerēties visas detaļas” izteicās Aņisins. “Pat neatceros, kā mēs toreiz Rīgā spēlējām. Mums nākamajā dienā jau agri no rīta bija jādodas prom. Uzreiz varu pateikt, ka nesaprotu, kāpēc ir jājauc kopā sports un politika. Mēs ar Panarinu atšķiramies savos uzskatos. Nekas noziedzīgs karaoke laikā toreiz nenotika. Visi raksta, ka viņš piekāva meiteni, bet tā noteikti nebija.”

“Tur bija viena kompānija. Vai nu mēs uzaicinājām viņas dejot, vai arī mūs aprunāja ar rupjiem vārdiem. Neatceros, ka būtu bijuši sitieni. Meitenes pašas jau bija ļoti iereibušas,” stāsta Aņisins. “Viņas mums teica dažādas frāzes. Maksimums, kas tur bija ir, ka Artēmijs nedaudz pagrūda vienu no meitenēm. Par sitieniem tur noteikti nav ko runāt. Iespējams, ka no meiteņu puses notika provokācija, lai viegli tiktu pie hokejistu naudas.”

Nazarova teiktais liek uzdot jautājumus par viņa stāsta autentiskumu. Iespējams, tā ir trenera fikcija, lai nomelnotu Panarinu. Kā zināms, “Rangers” hokejists ir viens no retajiem krievu spēlētājiem, kurš kritizē Krievijas politisko sistēmu, kamēr Nazarovs ir tās aizstāvis un līdz ar to tā varētu būt trenera atriebība Panarinam.

Interesanta ir arī Nazarova replika par Aņisinu, kuram iepriekš hokejista karjerā bijušas visai lielas alkoholisma problēmas, taču šajā gadījumā treneris aizstāvējis viņu, sakot, ka Aņisins nemaz nav lietojis alkoholu. “Domāju, ka Artēmijs nav pelnījis izvairīties no soda par meitenes piekaušanu. Zinu, ka arī jaunībā komandās viņš apzaga savus komandas biedrus. Viņam ir tieksme pacelt roku pret vājākajiem un provokatīvi izteikties sociālajos tīklos.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām