Anonīms avots par Mesi situāciju: Ja Leo gribēs, viņš vienpersoniski varēs atlaist prezidentu un treneri

Lionels Mesi, sportazinas.com
Lionels Mesi | Foto: REUTERS/Albert Gea

Medijs “The Athletic” no kāda situācijai pietuvināta avota uzzinājis detaļas par “Barcelona” komandas superzaigznes Lionela Mesi milzīgo ietekmi klubā.

33 gadus vecais Mesi, kurš visu karjeru spēlējis “Barcelona” komandā, neesot apmierināts ar kluba vadības attieksmi. Futbolistam 2021. gadā noslēgsies pašreizējais līgums, tomēr vairāki aspekti viņam likuši apsvērt vienības pamešanu.

Leģendārais brazīlietis Rivaldu, piemēram, noteica, ka “daži aģenti jau sapņo par Mesi un Krištianu Ronaldu spēlēšanu Turīnas “Juventus” komandā”. Pagaidām tās ir tikai neiespējamas spekulācijas. Ja Mesi vēlētos, viņš jebkurā brīdī varētu paziņot, ka vēlas prom no Barselonas, taču viņš to nedara. Argentīnietis vēlas pabeigt karjeru kā “Barcelona” spēlētājs un kluba vadībai būtu “īpaši” jāpacenšās, lai viņa domas mainītu.

Mesi vara Barselonā ir lielāka nekā varētu domāt. “Ja Leo vēlētos, viņš bez problēmām rīt vērstos pie kluba ar ierosinājumu: “Mums vajag jaunu prezidentu un treneri.” Mesi kabatā nemitīgi ir “sarkanā poga”, taču viņš to nekad nav nospiedis,” medijs “The Athletic” citē anonīmu avotu, kas jau ilgu laiku ir bijis pietuvināts Mesi situācijai.

“Ja Mesi patiešām vēlētos izmantot savu varu, ņemot vērā viņa panākumus un kluba pašreizējo vājumu vadības un treneru sakarā, neviens nespētu stāties viņa ceļā,” raksta žurnālists Dermots Korigans.

“Barcelona” sporta direktors Eriks Abidals iepriekš publiski izteicās, ka, viņaprāt, futbolisti nav vēlējušies spēlēt pie kluba kādreizējā galvenā trenera Ernesto Valverdes, liekot noprast, ka Mesi bijis viens no tiem, kurš gribējis, lai Valverde neturpinātu trenēt komandu.

“Tas bija uzbrukums spēlētājiem,” pēc tam komentēja Mesi. “Cilvēki runā, ka es kontrolēju visu – to, kurš treneris tiek atlaists un kurš pieņemts darbā un to, ka man esot pārāk liela vara. Šādi izteikumi ir prātam neaptverami, it īpaši, ja tā izsakās kluba pārstāvis.”

“The Athletic” raksta, ka Mesi komentāri Abidalam nebija pēkšņi, bet gan futbolistam jau labu laiku bija sakrājušās pārdomas saistībā ar viņu.

Skaidrs, ka Mesi teikto “Barcelona” allaž ņem vērā, jo komandai ir svarīgi, lai viņš ir laimīgs. Tāpat vairāki fakti liecina, ka Mesi nav problēmu respektēt kluba darbības, neuzspiežot savas vēlmes. Piemēram, Mesi vēlējās, lai klubs atgūst Neimaru, taču tā vietā tika parakstīts līgums ar Antuānu Grīzmanu. Tāpat kopš 2014. gada neviens no “Barcelona” vairāk nekā 30 dārgākajiem jaunpienācējiem nav bijis Mesi draugs vai komandas biedrs Argentīnas izlasē, kas liecina, ka Mesi nav spēlējis ģenerālmenedžera lomu, nosakot, ar ko parakstīt līgumus.

Mesi sešas reizes ir atzīts par planētas gada labāko futbolistu, kas ir rekords. Viņš visu karjeru pavadījis “Barcelona” rindās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par