Apkatnieks: “Torpedo” paveicās, ka arī “Dinamo” ir saslimušie, jo viņi tāpat netaisījās braukt uz Rīgu

Ņižņijnovgorodas Torpedo
Ņižņijnovgorodas "Torpedo" | Foto: Ņižņijnovgorodas "Torpedo"

Krievijas medija “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko uzskata, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Ņižņijnovgorodas “Torpedo” nemaz neplānoja braukt uz Rīgu, lai aizvadītu spēli pret “Dinamo”.

Jau ziņots, ka mačs starp “Dinamo” un “Torpedo”, kuram bija jānotiek 22. septembrī, tika pārcelts uz nenoteiktu laiku, jo abās komandās ir ar Covid-19 inficētie hokejisti. “Dinamo” gadījumā tie ir 12 kluba pārstāvji – gan spēlētāji, gan personāls.

Ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) lēmumu, “Dinamo” ir noteikta karantīna līdz 5. oktobrim. Līdz šim datumam Rīgas klubam bija paredzētas spēles savā laukumā pret Maskavas “Dynamo”, Maskavas CSKA un Minskas “Dynamo”, kā arī izbraukumā pret Maskavas apgabala “Vityaz” un “Sochi”.

“Nav zināms, kas tālāk notiks ar “Torpedo”. Es atkārtošos – viņiem ļoti paveicās, ka arī “Dinamo” ir saslimušie hokejisti. Viņi tāpat netaisījās braukt uz Rīgu, jo nebija gatavi jauno hokejistu dokumenti. Rezultātā viņiem arī nebija jābrauc, un “Torpedo” pārstāvji var pagriezt situāciju savā labā, it kā patiesībā visi dokumenti bija gatavi.”

Ar trīs punktiem piecos mačos “Dinamo” ieņem pēdējo, 11. vietu Rietumos. Savukārt “Torpedo” ar pieciem punktiem astoņās cīņās atrodas devītajā pozīcijā Austrumos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par