Apskatnieks: Ja Vembanjama nonāktu Dalasā, tas būtu Dončiča un Porziņģa dueta uzlabojums

14/05/2023 17:34
Nokopēts
Viktors Vembanjama

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatnieki Kevins O’Konors un Kails Mens podkāstā “The Ringer’s NBA Draft Show” raudzījās gaidāmajā NBA drafta loterijā. Viņi kā vienu no komandām, kas varētu būt vislielākā ieguvēja, minēja Dāvja Bertāna pārstāvēto Dalasas “Mavericks”.

Ņemot vērā, ka izslēgšanas spēlēs neiekļuva nedz “Mavericks”, nedz Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards”, abām komandām ir cerības uzvarēt loterijā, kas pēcāk ļautu izvēlēties Francijas supertalantu Viktoru Vembanjamu, kurš tiek prognozēts kā galvenais kandidāts uz pirmo vietu draftā. Regulārās sezonas astotā sliktākā komanda “Wizards” cerības iegūt pirmo izvēli ir 6,7%, kamēr “Mavericks”, kas pamatturnīru pabeidza kā desmita vājākā vienība, iespējas ir niecīgākas – 3,0%.

“Vai vari to iedomāties?” sajūsmā par iespējamo Vembanjamas nonākšanu Dalasā bija O’Konors. “Tavā rīcībā jau ir Luka [Dončičs], viens no labākajiem spēlētājiem pasaulē. Ja viņi spēs tikt līdz pirmajai izvēlei, kas pēcāk ļautu pārī salikt Vembanjamu un Luku, uzreiz jau ir skaidrs, ka tā būs patiešām maģiska spēlētāju kombinācija. Dalasa tad atkal kļūtu par komandu, kas viegli atgrieztos Rietumu konferences elitē.”

“Es tiešām nezinu, ko es darītu,” savam kolēģim piebalsoja Mens. “Viņi patiešām lieliski saderētu kopā. Ja Vembanjama nonāktu Dalasā, viņš un Luka būtu uzlabojums tam, kā mēs iepriekš iedomājāmies Luku un Porziņģi. To iedomāties ir vienkārši traki. Ja Dalasa paceltos draftā, tas patiešām varētu uzspridzināt “Twitter”.”

Loterija, kurā izšķirsies, kurš klubs iegūs iespēju veikt pirmo izvēli draftā, notiks naktī uz trešdienu, 19. maijā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

Porziņģis par Vembanjamu: Viņu salīdzina ar mani, bet Viktors ir daudzsološāks

Bārklijs šaubās par Vembanjamu: Nevar teikt, ka viņš ir lielisks, kamēr viņš nav nokļuvis NBA

TOP notikumi
1
X
2
4.83
3.83
1.71
1.46
4.5
6.75
2.62
3.63
2.52
1.17
7.5
17
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām