Apskatnieks paredz, ka Girgensons netiks iekļauts aizsargāto spēlētāju sarakstā

08/06/2021 18:14

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” apskatnieks Džons Vols uzskata, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Bufalo “Sabres” neiekļaus latviešu uzbrucēju Zemgu Girgensonu aizsargāto spēlētāju sarakstā pirms paplašināšanās drafta.

Jau ziņots, ka 2021./2022. gada sezonā debiju līgā piedzīvos Sietlas “Kraken”. Šī komanda sastāvu vāks ar paplašināšanās drafta palīdzību. Proti, katrs NHL klubs varēs izveidot aizsargāto hokejistu sarakstu, pēc savas izvēles tajā iekļaujot vienu vārtsargu un astoņus laukuma spēlētājus vai vienu vārtsargu, trīs aizsargus un septiņus uzbrucējus. Komandām nav jāaizsargā hokejisti, kuri Ziemeļamerikas profesionālajās līgās pavadījuši vienu vai divas sezonas. Sietla varēs izvēlēties pa vienam neaizsargātam spēlētājam no katras vienības.

Savā rakstā apskatnieks izsaka viedokli, kā varētu izskatīties “Sabres” aizsargāto spēlētāju saraksts. Vols tajā iekļāva vārtsargu Dastinu Tokarski, aizsargus Rasmusu Dalinu, Henri Jokiharju un Rasmusu Ristolainenu, kā arī uzbrucējus Andersu Bjorku, Teidžu Tompsonu, Viktoru Olofsonu, Keisiju Mitelštatu, Semu Reinhartu, Džeku Aikelu un Džefu Skineru.

Girgensonam ir spēkā esošs līgums ar “Sabres” līdz 2023. gadam ar sezonas algu 2,2 miljoni dolāru. Aizvadīto sezonu latvietis izlaida, jo īsi pirms tās sākuma guva smagu savainojumu, kura ārstēšana aizņēma ilgu laiku.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Teilors Beks
23/06/2021 18:01

Minskas “Dinamo” paraksta līgumu ar “Metallurg” rezultatīvāko spēlētāju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Minskas “Dinamo” paziņojis par viena gada līguma noslēgšanu ar kanādiešu uzbrucēju Teiloru Beku. Aizvadītajā sezonā pieredzējušais hokejists 56 KHL pamatturnīra spēlēs guva 16 vārtus un…