Apskatnieks: Porziņģim pēc smagās traumas ir lieliskas izredzes atgriezties vecajā līmenī

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Hosē Huans Barea, Kristaps Porziņģis, Luka Dončičs | Foto: Dallas "Mavericks"

Nacionālās basketbola asociācijas () apskatnieks Edijs Sefko uzskata, ka Latvijas basketbola zvaigznei Kristapam Porziņģim, kurš ikdienā pārstāv Dalasas “Mavericks”, ir labas iespējas atgriezties iepriekšējā līmenī.

Apskatnieks pauda savus uzskatus: “Domāju, ka Porziņģis izrādīs maz pazīmes par to, ka viņam ir bijusi smaga trauma, neskatoties uz to, ka nebūs spēlējis teju aptuveni 20 mēnešu.”

“Protams, ka Kristaps būs ierūsējis, taču ar laiku viņš atgūsies. Tāpat pieļauju, ka sākumā būs ierobežots spēles laiks. Jaunajiem spēlētājiem pēc gūtas smagas traumas ir liela iespēja atgriezties savā vecajā līmenī,” piebilda Sefko.

Basketbola apskatnieks skaidroja sevis teikto: “Piemēram, tas pats Els Džefersons un Bleiks Grifins atgriezās pēc nopietnām ceļgala traumām un bija vēl labāki. Abi šie basketbolisti, līdzīgi kā Porziņģis, guva traumas karjeras sākumā, taču atgriezās ļoti augstā līmenī.”

Jau ziņojām, ka 2019. gada janvāra beigās Porziņģis iespaidīgā maiņas darījumā no Ņujorkas “Knicks” pārcēlās uz Dalasas “Mavericks”. Paredzēts, ka uzbrucējs būs pilnībā gatavs jaunajai NBA sezonai, kas sāksies 22. oktobrī, bet jau 14. novembrī viņam būs iespēja atgriezties leģendārajā “Madison Square Garden”, lai aizvadītu maču pret “Knicks”.

Tāpat aizvadītajā vasarā 24 gadus vecais latvietis jaunu līgumu ar “Mavericks” – 158 miljoni dolāru (139 miljoni eiro) piecos gados. 23 gadus vecais latvietis parakstīja visu laiku ienesīgāko līgumu Latvijas sporta vēsturē. Tāpat viņš ticis pie lielākā kontrakta “Mavericks” kluba vēsturē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par