Apskatnieks: Šodien tiks izveidots galīgais KHL dalībnieku sastāvs, taču “Dinamo” vēl pat nav budžeta

Rīgas Dinamo, sportazinas.com
Rīgas Dinamo | Foto: Rīgas Dinamo

Kontinentālās hokeja līgas () vadība jau šodien varētu apstiprināt gaidāmās 2020./2021.gada sezonas galīgo turnīra dalībnieku sarakstu, taču joprojām nav atrisināti daudzi būtiski jautājumi, liecina respektablā hokeja apskatnieka un Krievijas medija “Sport-Express” žurnālista Alekseja Ševčenko rīcībā esošā informācija.

Jau ziņots, ka visas 23 komandas, tostarp Rīgas “Dinamo” pieteikušās dalībai nākamās sezonas KHL čempionātā, taču galīgais dalībnieku sastāvs vēl tiks apstiprināts direktoru padomē.

“Visi 23 klubi ir iesnieguši finanšu dokumentus, kā to prasa reglaments. Šajos apstākļos visi pārskata un atkārtoti analizē savus plānus un budžetus. Tie nav tikai sportiskie jautājumi. Līga izskatīja iesūtītos dokumentus un iepazīstināja KHL direktoru padomi ar savu viedokli,” atklāja līgas prezidents Aleksejs Morozovs.

Apskatnieks Aleksejs Ševčenko norāda, ka galīgais KHL turnīra dalībnieku sastāvs nākamajai sezonai tiks izveidots jau šodien, taču nav zināms, kad viņš tiks publiskots.  “Gribu atgādināt, ka Maskavas apgabala “Vityaz” ir algu parādi, bet Maskavas “Spartak”, nav izmaksājusi spēletājiem visus bonusus un prēmijas,” uzsver žurnālists. “Rīgai vēl joprojām nav budžeta, savukārt “Kunlun Red Star” nav stadiona (tāpat kā “Vityaz” klubam). Tāpat nav atrisināts jautājums par to, kā KHL spēlēs Helsinku “Jokerit”, Nursultanas “Barys”, Rīgas “Dinamo” un Minskas “Dinamo”.”

Jau ziņots, ka “Vityaz” ir parādā saviem spēlētājiem par trīs mēnešiem. Maskavas apgabala kluba ģenerālmenedžeris Igors Varickis skaidroja, ka iemesls esot tehniskās problēmas, taču Ševčenko norāda, ka situācija joprojām nav atrisināta.

Tāpat par aizvadīto sezonu joprojām ar hokejistiem nav norēķinājies bijušais Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma klubs Maskavas “Spartak”. Kā norāda Ševčenko, komanda hokejistiem palikusi parādā bonusus un prēmijas.

Iepriekš vairāki anonīmie avoti vēstīja, ka “Dinamo” izdevies saņemt finansējumu no sponsoriem un klubs tuvākajā laikā varētu uzsākt sastāva komplektāciju. Oficiāli šī informācija joprojām nav apstiprināta.

Tāpat nav skaidrības, kā “Dinamo” uzņems krievu klubus nākamajā regulārajā sezonā. Šodien KHL televīzijas kanāla komentētājs Leonīds Vaisfelds jau izteicās, ka diez vai “Dinamo” būtu apmierināti mājas spēles aizvadīt Krievijā.

Lai arī iepriekš izskanēja informācija, ka galvenie kandidāti ir Pēteris Skudra vai Vjačeslavs Kozlovs, tad tagad jaunākā informācija liecina, ka klubs izvēli izdarīs starp Skudru un Borisu Mironovu. Kozlovs vai Valērijs Kuļibaba Rīgas komandu netrenēšot, raksta “Telegram” kanāls “Hockey without spectators”.

Lielākā daļa KHL komandu sastāvus jau ir nokomplektējušas, bet “Dinamo” līgumi uz nākamo sezonu ir vien dažiem hokejistiem, liecina datubāzes “Eliteprospects” pieejamā informācija.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par