Ar Daugaviņu, Balceru un Ri. Bukartu priekšgalā – izlasi turnīrā Slovākijā pārstāvēs 10 bronzas medaļnieki

07/12/2023 17:20
Nokopēts
Rūdolfs Balcers

Latvijas hokeja izlases ģenerālmenedžeris Rūdolfs Kalvītis intervijā ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) atklājis, ka valstsvienību gaidāmajā pārbaudes turnīrā Slovākijā pārstāvēs desmit “bronzas” komandas spēlētāji.

Jau nākamajā nedēļā Harija Vītoliņa vadītā Latvijas nacionālā hokeja valstsvienība startēs “Kaufland” kausā Bratislavā. Latvijas pretinieki būs mājinieki slovāki un Norvēģijas hokejisti.

“Sastāvs uz decembri būs optimālais no Eiropā spēlējošajiem hokejistiem, kuri būs pieejami. Tāpat arī nāks klāt pāris spēlētāji no novembra spēlēm Rīgā [pret Franciju]. Treneriem patika, ko viņi redzēja novembrī un vēlas redzēt tos pašus hokejistus darbībā jau pret nopietnākiem pretiniekiem “Kaufland” kausā. Komandas kodols būs lielisks sajaukums starp pieredzējušiem un gados jaunākiem hokejistiem, kuri vēl nav sevi tik skaļi pieteikuši valstsvienības rindās,” atklāja Kalvītis.

“No bronzas izlases sastāva valstsvienībā uz “Kaufland” kausa izcīņu būs desmit spēlētāji. Valstsvienību gaidāmajā izlašu logā pārstāvēs arī tādi spēlētāji, kā mūsu kapteinis Kaspars Daugaviņš, Oskars Batņa, Ralfs Freibergs, Ronalds Ķēniņš, Toms Andersons, Renārs Krastenbergs, Roberts Mamčics.”

“Ar galveno treneri Hariju Vītoliņu bijām klātienē aplūkot Šveices čempionāta spēles starp “Biel-Bienne” un Cīrihes “Lions” komandām. Pēc vizītes Šveicē un tikšanās ar mūsu spēlētājiem, kā arī “Biel-Bienne” un “Lions” klubu vadību, kļuvis skaidrs, ka arī Rihards Bukarts un Rūdolfs Balcers pievienosies valstsvienības rindām,” sastāvu ieskicēja Kalvītis. “Savukārt runājot par vārtsargu līniju, tad uz decembri tā būs nemainīga no pirmā izlašu loga. Vārtos atkal redzēsim Ivaru Punnenovu, Ēriku Vītolu un Arginto Milbergu. Šie trīs vārtsargi sevi labi apliecināja cīņās pret frančiem.”

Kalvītis tāpat atklāja, ka šoreiz izlasei traumu dēļ nepievienosies Kristaps Zīle, Jānis Jaks, Kristiāns Rubīns un Mārtiņš Dzierkals. Oficiālais izlases sastāvs dalībai turnīrā Slovākijā tiks paziņots rīt.

 


    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām