Arokodare: “Valmiera” bija labs solis manai karjerai, tas man palīdzēja nonākt Vācijas bundeslīgā

Toluvalase Arokodare
Toluvalase Arokodare | Foto: Herbert Bucco

Vācijas futbola kluba “Koln” uzbrucējs  sniedzis interviju komandas preses dienestam, kurā dalījies pārdomās par iepriekšējo pieredzi Latvijā un savu spēli.

Pirms pievienošanās Vācijas bundeslīgas klubam, Arokodare divas sezonas aizvadīja Latvijā “Optibet” futbola virslīgā. Futbolists pievienojās “Valmieras” komandai 2019. gadā. Savu otro sezonu Latvijā nigērietis aizvadīja visai iespaidīgi, atzīmējoties ar 15 vārtu guvumiem 16 mačos un kļūstot par “Optibet” virslīgas labāko snaiperi.

“Sāku spēlēt dažādās Nigērijas akadēmijās. Sākumā es biju “Kash” akadēmijas rindās. Vispirms skola, tad futbols. Tā bija mana ikdiena. Pēc tam es spēlēju “Box 2 Box FC” Lagosā. Pirmā lielā pāreja man bija uz “Valmieru” Latvijā,” atzīst Arokodare.

“Ar manu aģentu nolēmām, ka “Valmiera” man būs labs solis karjerā, tā arī bija. Galu galā tas man palīdzēja nokļūt Vācijas bundeslīgā,” stāsta futbolists. ” Tagad man vēl ir jāpierod pie daudzām lietām. Šeit viss ir disciplinētāk un strukturētāk nekā Latvijā. Es raksturotu sevi kā disciplinētu, bet Vācijā disciplīnai ir citi standarti.”

“Es biju gatavs nākamajam solim, bet jau iepriekš zināju, ka līmenis šeit ir milzīgs solis uz augšu. Spēles intensitāte ir daudz augstāka. Man pie tā vēl jāpierod, bet katru dienu pie tā strādāju,” atšķirības starp futbolu Vācijas bundeslīgā un “Optibet” virslīgā meklē nigērietis.

“Mēs cītīgi strādājam, lai sasniegtu savu mērķis. Es personīgi neesmu izvirzījis nevienu mērķi. Ja palīdzu komandai, tad tas palīdz arī man. Vispirms komanda, tad es,” saka Arokodare.

Bijušais futbola kluba “Valmiera” uzbrucējs Arokodare šobrīd “Koln” sastāvā Vācijas bundeslīgā aizvadījis trīs mačus, visos nākot uz maiņu, aizvadot 15, 14 un 12 minūtes.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par