“RB Leipzig” Čempionu līgas sezonu sāk ar uzvaru

19/09/2023 22:17
RP Leipzig

“AC Milan” un Ņūkāslas “United” futbolistu duelis trešdien Čempionu līgā noslēdzās neizšķirti, kamēr citā mačā pie panākuma tika “Leipzig” vienība.

F apakšgrupas mačā “AC Milan” savā laukumā ar rezultātu uzņēma Ņūkāslas “United”, abu komandu spēlei noslēdzoties bez gūtiem vārtiem ar rezultātu 0:0 (0:0).

14.minūtē milāniešiem bija iespēja izvirzīties vadībā, taču pēc tam, kad pirmais pie bumbas pretinieku vārtu priekšā bija Olivjē Žirū, Ņūkāslas komandas vārtsargs veiksmīgi atvairīja sitienu. Puslaika izskaņā vēl mājinieku vārtus mēģināja iekarot Ņūkāslas futbolisti, tomēr rezultāts palika nemainīgs.

Otrdien šajā apakšgrupā maču aizvadīs vēl Parīzes “Saint-Germain” un Dortmundes “Borussia”.

Savukārt G apakšgrupas spēlē “Leipzig” izbraukumā ar rezultātu 3:1 (1:1) pārspēja Bernes “Young Boys”.

Trešajā minūtē vadībā izvirzījās viesu komanda, kad ar galvu mājinieku vārtos bumbu raidīja Muhames Simakans. Bernes komanda panāca neizšķirtu 33.minūtē, “Leipzig” vārtsargu pārspējot Mešakam Elijam.

74.minūtē ar tālu sitienu “Leipzig” vienu vārtu pārsvaru panāca Ksavers Šlāgers, bet kompensācijas laikā otrajā minūtē pretuzbrukumā trešos Leipcigas komandas vārtus guva Benjamins Šeško.

Vēl otrdien G grupā tiksies Mančestras “City” un Belgradas “Crvena Zvezda”.

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras “City”, kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas “Inter”, pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.