Avoti: Vairāki pretinieku komandu treneri klausījušies Grīna podkāstu, lai iegūtu informāciju

09/06/2022 23:04
Nokopēts
Dreimonds Grīns

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Goldensteitas “Warriors” spēlētājs Dreimonds Grīns šīs sezonas izslēgšanas spēļu laikā saņēmis visai lielu nosodījumu, ka viņš joprojām turpinājis veidot savu podkāstu.

Protams, nevar noliegt, ka viņā pārstāvētā komanda šobrīd pret Bostonas “Celtics” cīnās par NBA titulu, taču arī pēc aizvadītās trešās sērijas spēles Grīns izlaida jaunu podkāsta epizodi. Cilvēki uzskata, ka Grīns nav pietiekami koncentrējies uz “play-off” turnīru, jo viņam nepieciešams domāt par podkāstu, taču daži cilvēki joprojām ir apmierināti, ka viņš turpina sarunāties. Avoti ziņo, ka pretinieku komandu treneri arī pievērsušies viņa raidījuma epziodēm, cerot, ka tas palīdzēs iegūt priekšrocības spēlēs pret “Warriors”.

“Bleacher Report” apskatnieks Džeiks Fišers norāda, ka vairāki “Celtics” treneri ir noklausījušies katru podkāsta epizodi. Tāpat arī “Mavericks” pārstāvji skatījušies dažādus fragmentus no raidījumiem, lai iegūtu informāciju Rietumu konferences finālsērijā. Fišers analizē, ka, ņemot vērā lielo pauzi starp finālsērijas mačiem, abas vienības cenšas iegūt katru sīkāko priekšrocību.

Galu galā līdz šim podkāstos iegūtā informācija nav bijusi pietiekama, lai kādam klubam palīdzētu sērijā apspēlēt “Warriors”. Pietam Goldensteita ir Rietumu konferences uzvarētāji un ir trīs uzvaru attālumā no čempiontitula. Tomēr nākamā finālsērijas spēle ir diezgan izšķiroša, jo “Warriors” pašlaik atrodas iedzinējos ar rezultātu 1-2.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām