Balcers atkal paliek bez punktiem, “Sharks” sāpīgs zaudējums papildlaikā pret divīzjas līderi (VIDEO)

06/03/2021 08:40
Rūdolfs Balcers

Šonakt savu 11.maču Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienībā Sanhosē “Sharks” aizvadīja latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kurš otro spēli pēc kārtas palika bez rezultativitātes punktiem un nespēja glābt sevis pārstāvēto komandu no sāpīga zaudējuma papildlaikā ar 4:5 pret Vegasas “Golden Knights”.

Balcers šonakt spēli sāka ”Sharks” otrajā virknējumā kopā ar maiņas partneriem Timo Meieru un Dilanu Gambrelu. Latvietis laukumā pavadīja 14 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā neizcēlās ar rezultatīvām darbībām, taču veica divus metienus pa pretinieku vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus, maču pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu (+2). Tāpat latvietis nopelnīja vienu noraidījumu un trīs minūtes un 21 sekundi pavadīja spēlējot vairākumā.

Mača rezultātu pirmā perioda sestajā minūtē atklāja Vegasas uzbrucējs Railijs Smits, bet jau pusotru minūti vēlāk 2:0 panāca Čendlers Stīvensons, spēles pirmajam nogrieznim noslēdzoties par labu “Golden Knights” komandai.

Trešā perioda ievadā trešos Vegasas vārtus guva Makss Pačioreti, taču turpinājumā “Sharks” divus vārtus spēja atgūt. Sākumā otrās trešdaļas septītajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, precīzs izrādījās Sanhosē aizsargs Brents Bērnss, bet 2:3 panāca Mets Nieto.

Mača noslēdzošajā trešdaļā divu vārtu pārsvaru par labu Vegasai atjaunoja Alekss Tuks, taču tas nepalīdzēja visiem nodrošināt uzvaru jau pamatlaikā. Spēles 47.minūtē rezultāta starpību līdz minimumam samazināja Logans Kutūrs, bet vien minūti un septiņas sekundes pirms spēles beigu signāla neižšķirtu panāca “Sharks” uzbrucējs Kevins Lebanks.

Papildlaikā uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešama vien pusotra spēles minūte, uzvaras vārtus “Golden Knights” labā gūstot Maksam Pačioreti.

Līdz ar to ”Sharks” piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas un 13. šosezon aizvadītajā 21 mačā. Tikmēr Vegasa turpina uzvaru sēriju un nav cietusi neveiksmi nevienā no pēdējām piecām spēlēm. Ar 21 mačā izcīnītiem 19 punktiem “Sharks” šobrīd atrodas priekšpēdējā vietā Rietumu divīzijā, savukārt “Golden Knights” ar 20 spēlēs iegūtu 31 punktu ir šīs divīzijas līdere.

Nākamo spēli ”Sharks” aizvadīs jau rīt (7.martā), kad pulksten 05:30 pēc Latvijas laika izbraukumā plānota atkārtota tikšanāš pret “Golden Knights”.