“Barcelona” negaidīti paklūp pret “Granada” un neizmanto iespēju pārņemt vadību Spānijā

29/04/2021 22:44
Lionels Mesi

Ar negaidītu rezultātu noslēdzās Spānijas čempionāta šī vakara vienīgā spēle, kurā “Barcelona” ar 1:2 zaudēja “Granada”.

Pirmajā puslaikā nekas neliecināja par gaidāmo neveiksmi – 23. minūtē Lionels Mesi atklāja rezultātu, bet divi pretinieku spēlētāji saņēma brīdinājumus. Pārtraukums nāca par labu viesiem, kuri pēc Darvina Mačisa vārtu guvuma 63. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Trīs minūtes vēlāk “Barcelona” palika bez galvenā trenera, jo Ronalds Kūmans tika noraidīts. Savukārt 11 minūtes pirms pamatlaika beigām uz maiņu iznākušais “Granada” uzbrucējs Horhe Molina iesita otro bumbu Barselonas kluba vārtos, rezultātam kļūstot 1:2.

Ja mājinieki uzvarēto šo maču, viņi pakāptos uz pirmo pozīciju Spānijā, jo šajā kārtā turnīra līdere Madrides “Atletiko” zaudēja Bilbao “Athletic” (1:2), savukārt Madrides “Real” zaudēja punktus pret Seviļas “Real Betis” (0:0). Pēc zaudējuma “Barcelona” ieņem trešo pozīciju ar 71 punktu 33 mačos. Identisks punktu skaits ir arī “Real”, savukārt “Atletico” vienība iekrājusi 73 punktus.

Līdz čempionāta beigām palikušas piecas spēļu kārtas.