“Barcelona” pārstāvji devušies uz Franciju, lai vienotos par Neimara pāreju

Neimars, sportazinas.com
Neimars | Foto: foxsportsasia.com

Spānijas futbola granda “” pārstāvji otrdien devušies uz Parīzi, lai tiktos ar šīs pilsētas vienības “Saint-Germain” (PSG) amatpersonām, mēģinot panākt vienošanos par Neimara atgriešanos Katalonijā.

Kā ziņoja katalāņu televīzijas kanāls “TV3” un raidstacija “Rac1”, uz Parīzi devies “Barcelona” kluba futbola direktors Ēriks Abidāls, kā arī vēl divas personas.

“Šāds solis ir liels panākums šajās pārrunās, jo iepriekš PSG vienības pārstāvji nevēlējās tikties ar Spānijas kluba amatpersonām. Tomēr šī tikšanās nenozīmē, ka abas puses jau vienojušās par spēlētāja pāreju,” vēstīja “Rac1”.

Jau iepriekš vēstīts, ka “Barcelona” darījumā, visticamāk, iekļaus spēlētājus Filipi Koutinju un Ivanu Rakitiču, kā arī prāvu naudas summu, lai savā rīcībā iegūtu 222 miljonus vērto Neimaru.

Tāpat arī PSG pārstāvji iepriekš atzina, ka pārrunas starp abiem klubiem uzņēmušas citu apgriezienus, tomēr pirms šīs sezonas atklāšanas mača Francijas komanda vēl nebija gatava pieņemt lēmumu Neimara sakarā.

Vēstījām, ka interese par Neimara piesaisti esot arī Madrides “Real”, kas ir “Barcelona” lielākā konkurente. Madrides komanda šādu soli pamatojusi ar Anglijas transfēru loga aizvēršanos, kas nozīmē, ka klubam tā arī neizdevās savas rindas papildināt ar Mančestras “United” spēlētāju Polu Pogbā, par kuru klubs interesējās starpsezonā.

Lai arī “Real” pastāv iespēja piesaistīt futbolistu, , visticamāk, atgriezīsies “Barcelona” rindās, kur spēlē viņa draugi Lionels Mesi un Luiss Svaress. Ar šo klubu brazīlietis arī izcīnījis divus Spānijas čempiontitulus, kā arī UEFA Čempionu līgas trofeju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par