“Barcelona” pārstāvji veikuši pārrunas ar PSG vadību par Neimara potenciālo atgriešanos Spānijā

Neimars, sportazinas.com
Neimars | Foto: Eurosport

Spānijas futbola granda “” pārstāvji otrdien tikušies ar Francijas komandas Parīzes “Saint-Germain” (PSG) vadību, lai vienotos par potenciālo brazīliešu uzbrucēja Neimara atgriešanos Spānijas komandā.

“Barcelona” kluba delegācija ar izpilddirektoru Oskaru Grau sastāvā veica produktīvas pārrunas ar PSG ģenerālmenedžeri un Žanu Klodu Blanku un sporta direktoru Leonardo Auražu. Pagaidām abas puses nav vienojušās par veiksmīgu parēju.

Jau ziņojām, ka Spānijas klubs izteicis divus piedāvājumus par Neimaru. Pirmajā opcijā “Barcelona” par 40 miljoniem eiro īrēs Neimaru, bet PSG uz vienu sezonu iegūs francūzi Usmanu Dembelē. Tiesa 22 gadus vecais Dembelē nevēlas doties uz PSG.

Kā otrs scenārijs tiek minēts, ka “Barcelona” par 40 miljoniem eiro izīrē 27 gadus veco brazīlieti uz vienu sezonu, bet tās noslēgumā Spānijas klubs obligāti iegādājas uzbrucēju par 170 miljoniem eiro.

ir visu laiku dārgākais futbolists, kuru 2017. gadā PSG iegādājās tieši no “Barcelona” vienības par 222 miljoniem eiro. Futbolists divās sezonās PSG rindās 58 spēlēs guva 51 vārtus, bet iepriekš četrās sezonās “Barcelona” sastāvā viņa rēķinā 105 vārti 186 mačos. Vēl pirms tam piecas sezonas pārstāvēja Brazīlijas vienību “Santos”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par