“Barcelona” un “Napoli” iesit piecus vārtus nacionālajos čempionātos

23/04/2021 10:44
Barcelona

Vakar Eiropas vadošajās futbola līgās norisinājās virkne spēļu, tajā skaitā ar grandu dalību.

Spānija

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja “Barcelona”, apspēlējot “Getafe” ar 5:2, divus vārtus uzvarētāju labā gūstot Lionelam Mesi. Mačs bija īpašs ar to, ka abu komandu spēlētāji pa vienai reizei ieraidīja bumbu savus vārtos, tāpat uz abu vienību vārtiem tika nozīmēti 11 metru soda sitieni. Līdz par pēdējām minūtēm nebija pārliecības par Barselonas kluba uzvaru, jo līdz 87. minūtei rezultāts bija vien 3:2. Mača beigās aizsargs Ronalds Araujo panāca 4:2, bet punktu pielika Antuāns Grīzmans, kurš realizēja 11 metru soda sitienu. Šī uzvara ļāva “Barcelona” pakāpties uz trešo vietu.

Pie panākuma tika arī “LaLiga” līdere Madrides “Atletico”, apspēlējot “Huesca” ar 2:0. Citās spēlēs “Granada” ar 4:1 pārspēja “Eibar”, bet Sansebastjanas “Real Sociedad” ar 2:1 uzvarēja “Celta Vigo”.

Itālija

Asumiem bagāta spēle starp “Roma” un Bergamo “Atalanta” noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. Pirmā puslaika vidū “Atalanta” vadībā izvirzīja Ruslans Malinovskis. 69. minūtē klubs no Bergano palika mazākumā, bet 75. minūtē Brians Kristante panāca izlīdzinājumu, savukārt kompensācijas laika izskaņā arī “Roma” palika desmit futbolistu sastāvā. Iepriekš “Atalanta” izcīnīja piecas uzvaras pēc kārtas Itālijas A sērijā, taču šī neizšķirta dēļ neizmantoja iespēju pakāpties uz otro pozīciju turnīra tabulā.

Vēl vienā spēlē “Napoli” ar 5:2 apspēlēja Romas “Lazio”, divus vārtus uzvarētāju labā gūstot Lorenco Insinje.

Anglija

Dienas vienīgajā mačā Lesteras “City” ar 3:0 uzvarēja Vestbromvičas “Albion”, visus trīs vārtus iesitot pirmajā puslaikā. Ar goliem atzīmējās Džeimss Vardijs, Džeremijs Evanss un Keleči Iheanačo.

Nīderlande

Turnīra līdere Amsterdamas “Ajax” zaudēja punktus mačā ar “Utrecht”, nospēlējot neizšķirti 1:1. Pirmajā puslaikā “Utrecht” nopelnīja 11 metru soda sitienu, ko realizēja Simons Gustafsons un izvirzīja viesus vadībā. “Ajax” atbildēja vien otrā puslaika vidū, kad izlīdzinājumu panāca aizsargs Edsons Alvarezs. Iepriekšējos piecos mačos valsts čempionātā Amsterdamas komanda tikai uzvarēja.