“Barcelona” un PSG vienojušies par Neimara tirgus vērtību

Neimars, sportazinas.com
Neimars | Foto: Ligue 1

Spānijas futbola grands “Barcelona” un Francijas čempione Parīzes “Saint-Germain” vienojušies par uzbrucēja Neimara tirgus vērtību, ziņo spāņu žurnālists Giljems Balage.

Abu vienību pārstāvji nākuši pie secinājuma, ka Neimara vērtība ir 200 miljoni eiro. Šobrīd Katalonijas kluba rīcībā nav tik lielas summas un komanda joprojām cer iekļaut darījumā vairākus spēlētājus.  Kā varianti tiek minēti Usmans Dembelē, Ivans Rakitičs un Žans Klers Todibo, taču neviens no viņiem negrib pārcelties uz Franciju.

Jau ziņots, ka “Barcelona” izteikusi divus piedāvājumus PSG vadībai. Pirmajā variantā “Barcelona” par 40 miljoniem eiro izīrē Neimaru, bet PSG uz vienu sezonu iegūst francūzi Dembelē. Otrais scenārijs paredz, ka “Barcelona” par 40 miljoniem eiro izīrē 27 gadus veco brazīlieti uz vienu sezonu, bet tās noslēgumā Spānijas klubs obligāti iegādājas uzbrucēju par 170 miljoniem eiro.

Variants ar īri tiek izskatīts arvien aktīvāk, jo Spānijas čempione šovasar jau iztērējusi vairāk nekā 200 miljonus eiro jaunu spēlētāju iegādei un šobrīd Neimara nopirkšanai komandai pietrūkst līdzekļu.

Tikmēr spāņu medija “El Chiringuito” žurnālists Hoseps Pedrerols apgalvo, ka patiesībā “Barcelona” nepirks brazīlieti. “Domāju, ka kluba prezidents Hoseps Bartomeo nevēlas pirkt Neimaru, bet vienkārši grib saglabāt savu reputāciju Lionela Mesi acīs,” pārliecināts žurnālists.

Ja darījums tomēr notiks, tad abām pusēm paliek arvien mazāk laikā. 2. septembris ir pēdējā diena, kad Spānijas līgas komandas drīkst papildināt sastāvus.

ir visu laiku dārgākais futbolists, kuru 2017. gadā PSG iegādājās tieši no “Barcelona” vienības par 222 miljoniem eiro. Futbolists divās sezonās PSG rindās 58 spēlēs guva 51 vārtus, bet iepriekš četrās sezonās “Barcelona” sastāvā viņa rēķinā 105 vārti 186 mačos. Vēl pirms tam piecas sezonas pārstāvēja Brazīlijas vienību “Santos”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par