Beļģijas izlases futbolisti par uzvaru Eiropas čempionātā varēs saņemt iespaidīgu prēmiju

10/06/2021 16:38

Ja par Eiropas čempioniem futbolā kļūs Beļģijas izlase, tās futbolisti saņems iespaidīgu prēmiju, uzzinājis vietējais portāls HLN.

Medija rīcībā esošā informācija liecina, ka par katru uzvaru grupu turnīra futbolistiem tiks izmaksāti 42 tūkstoši eiro, par iekļūšanu astotdaļfinālā – 90 tūkstoši eiro, par iekļūšanu ceturtdaļfināla – 170 tūkstoši eiro, savukārt par iekļūšanu pusfinālā – 290 tūkstoši eiro. Ja beļģi iekļūs finālā, futbolisti saņems pa 370 tūkstošiem eiro, bet par triumfu tajā – 435 tūkstošus eiro.

Eiropas čempionāts futbolā norisināsies no 11. jūnija līdz 11. jūlijam 11 Eiropas pilsētās – Londonā, Romā, Minhenē, Sanktpēterburgā, Baku, Budapeštā, Seviļā, Bukarestē, Amsterdamā, Glāzgovā un Kopenhāgenā.

Beļģijas izlase grupu turnīrā aizvadīs mačus pret Krieviju, Dāniju un Somiju. Astotdaļfinālā iekļūs pa divām labākajām komandām no visām sešām grupām, kā arī četras trešo vietu ieguvējas ar labākajiem rādītājiem.

Beļģijas valstsvienības labākais rezultāts Eiropas čempionātos ir iekļūšana finālā 1980. gadā. Savukārt 2018. gadā šī komanda sasniedza savu labāko rezultātu pasaules čempionāts, kad Krievijā notiekošā turnīrā izcīnīja trešo vietu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Žoels Embīds
20/06/2021 20:23

Embīdam piespriež naudas sodu, “Hawks” centru diskvalificē uz vienu spēli

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) pieņēmusi vairākus lēmumus par kautiņa dalībniekiem spēlē starp Filadelfijas “76ers” un Atlantas “Hawks”. “Play-off” otrā raunda sestās spēles starp “76ers” un “Hawks” (104:99) pēdējā ceturtdaļā vienā…