Bertāns iemet 100% trīspunktu metienus, Midltons aizvada karjeras labāko spēli (VIDEO)

29/01/2020 07:38

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns otrdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 15 punktus, bet Anžejs Pasečņiks atzīmējās ar diviem, viņu pārstāvētajai Vašingtonas “Wizards” komandai ciešot zaudējumu.

“Wizards” viesos ar rezultātu 131:151 (28:42, 35:46, 41:29, 27:34) piekāpās Milvoki “Bucks” komandai, kurai pleca savainojuma dēļ nevarēja palīdzēt tās līderis Jannis Adetokunbo.

Bertāns laukumā pavadīja 29 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā realizēja visus četrus tālmetienus, vienu no trim divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem.

Viņš arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, reizi pārtvēra bumbu, divreiz bloķēja metienus un pieļāva vienu kļūdu. Vašingtonas komanda ar viņu laukumā ielaida par 17 punktiem vairāk nekā iemeta, kas bija sliktākais rādītājs vienībā.

Tikmēr Pasečņiks nospēlēja deviņas minūtes un 29 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no trim divpunktu metieniem un pieļāva vienu kļūdu. Ar viņu laukumā “Wizards” zaudēja par pieciem punktiem, kas bija viens no labākajiem rādītājiem komandā.

“Wizards” komandā rezultatīvākais ar 47 punktiem bija Bredlijs Bīls, bet 18 punktus guva un desmit atlēkušās bumbas izcīnīja Tomass Braients.

Uzvarētājiem ar 51 punktu, desmit bumbām zem groziem un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kriss Midltons, bet 34 punkti, sešas atlēkušās bumbas un desmit piespēles bija Ērikam Bledso. Midltons otrdien laboja savu karjeras rekordu gūtajos punktos.

Nākamo spēli “Wizards” aizvadīs ceturtdien, kad pret Šarlotas “Hornets” uzsāks sešu mājas spēļu sēriju, kurā paredzētas tikšanās arī ar Rodiona Kuruca pārstāvēto Bruklinas “Nets” un Kristapa Porziņģa pārstāvēto Dalasas “Mavericks”.

“Wizards” ar 15 uzvarām 46 mačos Austrumu konferencē ieņem 12.vietu, bet “Bucks” ar 41 panākumu 47 cīņās ir līdere Austrumos un visā līgā.