Bertāns par trenēšanos bez groza: Man tas nav vajadzīgs

Dāvis Bertāns, sportazinas.com
Dāvis Bertāns | Foto: EPA/CJ GUNTHER

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētājs intervijā ASV medijam „NBC Sports” pastāstījis par savu šī brīža ikdienu, kā arī attieksmi pret cilvēkiem, kuri neievēro sociālo distancēšanos.

Bertāns atzīmēja, ka viņam nav nepieciešams basketbola grozs, kurš noderētu šajā brīdī, kad treniņus īsti aizvadīt nevar. “Nē, man tas nav vajadzīgs,” teica latvietis. “Metiens šobrīd vairāk ir pārliecības jautājums, nevis atkārtošanas. Varbūt, kad man bija 20 gadi vajadzēja izpildīt daudz metienus. Tagad 27 gados domāju, ka tas ir vairāk mentāli, nekā fiziski.”

Latvietis piebilda: “Vasarā pēc tam, kad esmu pavadījis atvaļinājumu pēc regulārās sezonas, parasti varu vienkārši paņemt bumbu un iemest to grozā.”

“Katru dienu ir viens un tas pats. Sākumā pavadu laiku kopā ar meitu, pēc tam mēģinu trenēties dzīvoklī. Vismaz man ir velosipēda trenažieris treniņiem. Tas arī viss, pārējā diena ir pēc manas meitas grafika,” basketbolists atzīmēja.

“Biju nedaudz dusmīgs, kad redzēju dažus štatus Amerikā un dažas valstis joprojām atļaujam cilvēkiem doties ārā un uz pludmalēm. Floridā ar to bija pavisam traki, cilvēkiem atbraucot uz pavasara brīvdienām. Tas mani nokaitināja. Daudzi cilvēki ir patiešām piesardzīgi, paliek mājās un cenšas ievērot sociālo distancēšanos, lai nepakļautu citus briesmām. Un tad ir vesels bars cilvēku, kuriem vienkārši nospļauties par citiem.Ja cilvēki būs neatbildīgi, tad pandēmija būs ilgāka,” savu ierakstu sociālajos tīklos par nepieciešamību ievērot sociālo distancēšanos komentēja Bertāns.

Bertāns 54 mačos atzīmējies ar caurmērā 15,4 punktiem, 4,5 atlēkušajām bumbām un 1,7 piespēlēm. Latvietis ir viens no līgas labākajiem trīspunktu metējiem.

Sezonas pārtraukšanās brīdī “Wizards” ieņēma devīto vietu Austrumu konferencē ar 24 uzvarām 64 spēlēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par