Bertāns tic, ka “Wizards” šosezon var iekļūt izslēgšanas spēlēs

Dāvis Bertāns, sportazinas.com
Dāvis Bertāns vēro Vašingtonas "Capitals" spēli | Foto: twitter.com/WashWizards

Latviešu basketbolists no Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Vašingtonas “Wizards” raidījumam “Sporta Studija” paudis ticību, ka viņa pārstāvētajai vienībai šosezon varētu izdoties iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Bertāns pēc trīs sezonām Sanantonio “Spurs” komandā šosezon spēlē nomināli vājākajā “Wizards” vienībā. “Salīdzinot ar manu lomu “Spurs”, Vašingtonā vairāk tieku izmantots tieši, nākot no blokiem, tāpat ir daudz vairāk jāuzbrūk grozam,” noteica Bertāns. “Sanantonio man bija vairāk jāstāv un jāgaida brīvie metieni un jāstrādā aizsardzībā, ko, protams, mēģinu darīt arī “Wizards” komandā.”

NBA apskatnieki pirms sezonas nav prognozējuši “Wizards” vietu labāko astotniekā Austrumu konferencē, jo tās sastāvs nav no spēcīgākajiem uz NBA mērogiem.

“Aizsardzība mums šobrīd pieklibo un ir pie kā piestrādāt,” turpināja latvietis. “Noteikti sezonas mērķis ir principā būt komandai pret kuru ir grūti spēlēt. Tas izdevās pret Oklahomasitiju, Sanantonio un Hjūstonu, bet aizvadītā spēle pret “Timberwolves” bija ļoti vājā izpildījumā, jo nespēlējām ar enerģiju. Tas mums noteikti ir jāuzlabo.”

“Austrumu konferencē aiz pirmajām četrām labākajām komandām jebkura var iekļūt “play-off”,” turpināja uzbrucējs. “Ja saņemsimies, smagi strādāsim un spēlēsim ar atdevi, varam izdarīt kaut ko tādu, kas pārsteigtu daudzus. Uzbrukumā mums ir diezgan spēcīga un neprognozējama komanda, kas pretiniekiem ir grūti nosedzama.”

Vašingtonas komandas līderis šosezon ir Bredlijs Bīls, kuram 26,5 punkti vidēji spēlē, kamēr Bertānam šobrīd ir statistiski labākā sezona viņa karjerā, jo latvietis sešās spēlēs vidēji ticis pie 13,5 punktiem. Viņš gan nevienu spēli nav sācis pamatsastāvā, tomēr ir ceturtais rezultatīvākais komandas spēlētājs.

“Wizards” ir izvērties neveiksmīgs sezonas sākums. Komanda sešās spēlēs cietusi četras neveiksmes, kas Austrumu konferences kopvērtējumā liek ieņemt 13. vietu 15 komandu konkurencē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par