Bijušais treneris: Konors reiz no manis aizņēmās 70 eiro, lai nopirktu santehnikas instrumentus

Konors Makgregors, sportazinas.com
Konors Makgregors Foto: AP Photo/John Locher

zvaigznes īra Konora Makgregora bijušais treneris boksā Pedijs Breidijs intervijā portālā “mmafighting.com” atcerējies pagātni ar savu bijušo audzēkni.

“Kad Konoram bija 17 gadu, viņš no manis aizņēmās 70 eiro. Viņam bija nepieciešama nauda, lai viņš varētu nopirkt instrumentus. Tolaik viņš strādāja par santehniķi. Pagāja 14 gadi un vienā no nesenajiem cīņu šoviem Dublinā viņš beidzot man parādu atdeva,” stāstīja Breidijs.

“Vienmēr, kad satiku viņu Dublinā, jokojot teicu – Konor, kur ir mani 70 eiro? Man tas vēl joprojām sit pa kabatu. Beigās viņš man izrakstīja īpašu čeku uz tieši tik lielu summu,” atklāj treneris.

Makgregors ar boksu sāka nodarboties 11 gadu vecumā. 2008. gadā viņš debitejā cīņās pēc (“Mixed Martial Arts”) noteikumiem, bet 2015. gadā pirmo reizi kļuva par čempionu.

Vēlāk kolorītais īrs kļuva par čempionu divās svara kategorijās – tobrīd nevienam UFC vēsturē tas vēl nebija izdevies. Viņš aizvadījis arī boksa maču ar leģendāro Floidu Meivezeru, piedzīvojot zaudējumu 10. raundā ar tehnisko nokautu.

Šobrīd Makgregors aktīvi gatavojās, lai atgrieztos oktagonā. Tiesa, pagaidām nav zināms, kad tas varētu notikt.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par