“Blue Jackets” galvenais treneris: Laine pats saprot, ka pagājušās sezonas beigās viņš spēlēja ne pārāk veiksmīgi

25/09/2021 13:43
Nokopēts
Patriks Laine

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” galvenais treneris Breds Lārsens sarunā ar NHL preses dienestu dalījās pārdomās par Patrika Laines sniegumu.

2020./2021. gada sezonas sākumā talantīgais soms tika aizmainīts no Vinipegas “Jets” uz “Blue Jackets”. Jaunajā komandā viņš 45 pamatturnīra spēlēs guva desmit vārtus un atdeva 11 piespēles. Uzbrucējam bija saspīlētas attiecības ar komandas galveno treneri Džonu Tortorellu, kurš nekautrējās Laini spēļu laikā nosēdināt rezervē.

Pēc sezonas Tortorella atstāja komandu, par jaunu galveno treneri kļūstot viņa ilggadējam palīgam Lārsenam. Savukārt Laine ar “Blue Jackets” parakstīja viena gada līgumu par 7,5 miljoniem dolāru, kas viņu padara par otro apmaksātāko hokejistu Kolumbusā.

“Viņš ne pārāk veiksmīgi nospēlēja pagājušā čempionāta beigās,” uzsvēra speciālists. “Patriks pats to atzīst un vēlas, lai tas periods paliktu pagātnē. Viņš vēlas visu sākt no jauna, attīsta sevi un ir noskaņots optimistiski. Tas ir pirmais solis. Es rēķinos, ka Laine sāks labi, un nākamais čempionāts viņam būs veiksmīgāks. Bet es to sagaidu no daudziem puišiem,” teica Lārsens.

2016. gada drafta otrais numurs pirms kļūšanas par “Blue Jackets” hokejistu četrus gadus nospēlēja Vinipegā. Kopā viņš 351 spēlē NHL pamatturnīros atzīmējies ar 150 vārtiem un 121 piespēli, bet 24 “play-off” cīņās viņam astoņi vārti un astoņas piespēles.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām