“Blue Jackets” prezidents: Merzļikins dažkārt kļūst tik neapmierināts, ka tas jau ir par daudz

16/01/2023 17:32
Nokopēts
Elvis Merzļikins

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” hokeja operāciju prezidents Džons Deividsons sarunā ar “The Athletic” paudis savu viedokli par Elvja Merzļikina sniegumu šosezon.

Pats Deividsons kādreiz bija vārtsargs. Viņš no 1973. līdz 1983. gadam pārstāvēja Ņujorkas “Rangers” un Seintluisas “Blues” komandas, kas viņam ļāvis saprast Merzļikina problēmas. Latviešu vārtu vīrs šosezon laukumā gājis 18 mačos, kuros atvairījis 86,7% metienu un vidēji ielaidis 4,52 ripas. Ar Elvi ierindā komanda tikusi pie piecām uzvarām.

“Viņš ir cīnījies. Ir bijuši daudz dažādu iemeslu, kāpēc. Viņa veselība ir viens no iemesliem. Katru reizi, kad viņš sāk ieiet formā, kaut kas noiet greizi. Es nedomāju, ka viņš kādreiz savā dzīvē ir to piedzīvojis. Traģēdija [ar Matīsu Kivlenieku] notika pirms neilga laika, taču tā joprojām ir dzīves daļa. Tad viņš nespēlēja labi, jo viņam dzīvē nekad nebija gājis tik slikti. Viņam šī ir pilnīgi jauna pieredze. Tā ir cīņa. Absolūta cīņa,” teica Deividsons.

“Es biju tik priecīgs par viņu, kad viņš [8. janvārī] Vašingtonā [pret “Capitals”] ielaida tikai vienus vārtus. Viņš dažkārt kļūst tik neapmierināts, ka tas jau ir par daudz un viņš tādā veidā sāk sev darīt pāri. Tas nepalīdz. Tas nemaz nepalīdz. Viņam ir jācīnās ar to. Citas atbildes tiešām nav. Neskaties apkārt, tikai ieskaties sevī. Atrodi veidu, kā pārtraukt uztraukties par visu, kas notiek un vienkārši dari savu darbu. Viņam dažreiz ir aizņemts prāts un tas patērē pārāk daudz enerģijas. Ir jāatrod veids, kā nomierināties un spēlēt mierīgi, taču to visu ir ļoti viegli pateikt,” secināja bijušais vārtsargs.

Ar 28 punktiem 42 spēlēs “Blue Jackets” ieņem pēdējo vietu Metropolitēna divīzijā, kā arī noslēdzošo 16.pozīciju visā Austrumu konferencē kopumā. Nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz otrdienu, 17.janvārī, plkst. 02:00 pēc Latvijas laika lūkojot pagarināt uzvaru sēriju mājās pret Ņujorkas “Rangers”.

Merzļikins skarbs pret sevi: Te nav ko slēpt – savu darbu daru sūdīgi

Bez gaismas tuneļa galā – kāpēc Merzļikina pārstāvētā “Blue Jackets” spēlē tik katastrofāli?

Merzļikins: Viss liekas grūti un nomācoši, jo šovasar es patiešām ļoti smagi strādāju

 

TOP notikumi
1
X
2
4.75
4.33
1.65
4.33
4.2
1.7
5
4.4
1.6
3.2
3.75
2.1
5.25
3.75
1.66
3.7
3.3
2.05
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām