“Blues” izdzīvo piektajā mačā, atspēlējas no 0:3 un neļauj “Avalanche” tikt pie uzvaras sērijā (VIDEO)

26/05/2022 08:49
Sentluisas Blues

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgās (NHL) Stenlija kausa otrajā kārtā Sentluisas “Blues” papildlaikā svinēja uzvaru pār Kolorado “Avalanche” ar 5:4, samazinot deficītu sērijā līdz 2-3.

Sākums gan sanāca visai neveiksmīgs – pirmajā periodā divus vārtus guva pretinieku spīdeklis Neitans Makinens, savukārt otrajā trešdaļā Gabriels Landeskogs panāca 0:3. Tomēr spēles 56. minūtē rezultāts bija 3:3, atzīmējoties Vladimiram Tarasenko, Robertam Tomasam un Džordanam Kairu.

Turpinājums bija asa sižeta filmas cienīgs – trīs minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas Makinens guva “hat-trick” un atkal izvirzīja Kolorado vadībā – 3:4. “Blues” nepadevās un pamatlaika pēdējā minūtē Sentluisas otro vārtu autors Tomass panāca 4:4. Sekoja papildlaiks, kura ceturtajā minūtē Tailers Bozaks atnesa uzvaru Sentluisai – 5:4.

Makinons izdarīja arī vienu rezultatīvu piespēli, tādējādi piedaloties visos četros komandas vārtu guvumos. “Blues” rindās par vienu no varoņiem kļuva aizsargs Niks Ledijs, kuram trīs rezultatīvas piespēles.

Nākamā spēle šajā sērijā notiks naktī uz 28. maiju plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.