Bļugeram negatīvs lietderības koeficients, “Penguins” noslēdz dalību Stenlija kausa izcīņā (VIDEO)

16/05/2022 07:26
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 3:4 papildlaikā piekāpās Ņujorkas “Rangers”. Līdz ar šo zaudējumu Pitsburgas vienība zaudēja Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sērijā ar 3-4.

Bļugers laukumā pavadīja 16 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem, diviem spēka paņēmieniem, uzvarēja 57% iemetienu, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Mača astotajā minūtē “Rangers” guva savus pirmos vārtus, kad atzīmējās Kriss Kreders, bet pirmā perioda izskaņā līdzsvaru uz rezultāta tablo atjaunoja “Penguins” hokejists Dantons Heinens. Otrajā periodā skaitlisko vairākumu realizēja “Penguins” uzbrucējs Džeiks Gencels, bet mazākumā vārtu spēja gūt Pitsburgas vienības spēlētājās Evans Rodrigess. Tikmēr Ņujorkas labā vārtus iemeta K’Andrē Millers.

Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs neizšķirtu panāca “Rangers”, kad šoreiz precīzs bija Mika Zibanejads. Līdz ar to uzvarētāja noteikšanai bija jāspēlē pagarinājums, kurā jau piektajā minūtē panākumu “Rangers” komandai atnesa Artemijs Panarins. Visticamāk, ka pēc izstāšanās no Stenlija kausa izcīņas Bļugers dosies palīgā Latvijas izlasei pasaules čempionātā Somijā.