Bļugers izglābj “Penguins” pamatlaikā un palīdz tikt pie panākuma (VIDEO)

23/01/2021 07:13

Aizvadītajā naktī latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers guva savus otros vārtus šosezon, palīdzot Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienībai Pitsburgas “Penguins” tikt pie panākuma bullīšos pār Ņujorkas “Rangers” ar 4:3.

Lai arī pirmajā periodā pingvīni atklāja rezultātu pēc Braiena Rasta vārtu guvuma, otrajā trešdaļā “Rangers” sešu minūšu laikā panāca 1:3. Tās izskaņā Džareds Makkens samazināja deficītu līdz 2:3, savukārt trešajā periodā, kad bija nospēlētas 11:23 minūtes, Bļugers bija pirmais pie no apmales atlēkušās ripas un iemeta to tukšos vārtos.

Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki izrādījās “Penguins” hokejisti.

Bļugers laukumā pavadītajās 11:22 minūtēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, kas bija precīzs, bloķēja vienu metienu, uzvarēja 75% no iemetieniem un maču noslēdza ar pozitīvu lietderību +1.

Latvietim tie bija otrie vārti šosezon, kopā viņa kontā četri (2+2) punkti piecās spēlēs un negatīva lietderība -1. Viņa pārstāvētajai komandai tas bija trešā uzvara pēc kārtas. Ar sešiem punktiem pēc pieciem mačiem “Penguins” ieņem ceturto pozīciju divīzijā.