Bļugers par iejušanos Vegasā: Atšķirības bijušas lielākas, nekā sākotnēji biju paredzējis

20/03/2023 18:36
Nokopēts
Teodors Bļugers

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Vegasas “Golden Knights” spēlētājs Teodors Bļugers sarunā ar laikrakstu “Las Vegas Review-Journal” atskatījās uz iejušanos savā jaunajā komandā.

Latviešu uzbrucējs kopš 2012. gada spēlēja Pitsburgas “Penguins” organizācijā, taču 1. martā viņam pirmo reizi NHL karjerā nācās mainīt klubu. “Tā [maiņa] bija patiešām liela lieta. Pirmajās divās spēlēs iesildīšanās laikā nezināju, kur doties. Atšķirības bijušas lielākas, nekā es sākotnēji biju paredzējis. Tagad gan pierodu pie visa un ar katru dienu jūtos arvien komfortablāk,” secināja Bļugers.

“Pat mazās lietas bijušas svarīgas – zināt, kur atrodas lentes, visādas citas lietas. Lielākā atšķirība [laukumā] ir bijusi spēle savā aizsardzības zonā – šeit ir pavisam citādāka sistēma. Kad tu vairākus gadus dari vienu un to pašu, tu vienkārši esi autopilotā. Tāpēc pirmajos mačos patiešām ir jāpiedomā, savu lēmumu pieņemšanā jāizmanto papildus sekunde, kas nav ideāli, bet, lai pielāgotos, tas ir jādara,” iejušanos jaunajā komandā vērtēja latvietis. “Tu vienkārši centies vērot lietas no malas, neiejaukties un atrast savu ceļu – tā ir dīvaina sajūta. Bet, jo vairāk laika tu tam velti, tas palīdz atrast savu vietu un viss kļūst arvien labāk.”

Bļugers “Golden Knights” rindās aizvadījis deviņas spēles, kurās viņš izcēlies ar vienu golu un trīs rezultatīvām piespēlēm. Vegasas vienība ar Teodoru ierindā izcīnījusi septiņas uzvaras, kas ļauj ieņemt pirmo vietu gan Klusā Okeāna divīzijā, gan Rietumu konferencē kopumā.

Bļugers: Domāju, ka diezgan labi pielāgojos Vegasas sistēmai, kas ir citādāka

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām