Bļugers: Vienu brīdi domāju – tiešām esmu tik slikts, ka man pat nevar iedot vienu spēli NHL?

Teodors Bļugers. sportazinas.com
Teodors Bļugers | Foto: Pittsburgh Penguins

Latvijas hokeja izlases un Nacionālās hokeja līgas () kluba Pitsburgas “Penguins” uzbrucējs “Sporta Studijas” veidotajā sižetā atklāj, ka iepriekš viņam ir bijuši grūti brīži karjerā, jo domājis, kāpēc viņam netiek dota iespēja uzspēlēt .

“Arī man bija grūti momenti, kad labi spēlēju AHL, bet mani nesauca uz NHL. Tad arī domāju – kas notiek? Kāpēc man nevar iedot vismaz vienu spēli uzspēlēt. Vai esmu tik slikts, ka mani neņem, vai ko viņi domā?” – iesāk Bļugers.

“Bet tas man nepalīdzēja. Cik varēju, tik koncentrējos tikai uz savu spēli. Centos sevi nenomocīt ar tādām domām. Tās bija lietas, ko nevarēju kontrolēt. Ko varēju kontrolēt, to kontrolēju,” turpina uzbrucējs.

Tāpat viņš sacīja: “Kad sākumā atbraucu uz Pitsburgu, mans mērķis bija nospēlēt vismaz vienu spēli. Nospēlēju to, tad domāju – labi, tagad jāiemet vārti. Iemetu tos, labi, vajag vēl vienus. Esmu ceturtajā maiņā, jāmēģina iekļūt trešajā, iegūt lielāku spēles laiku. Un tā tas turpinās. Sasniedzot vienu līmeni, tu ej pēc nākamā. Tāpat arī īpaši nedomāju par to, ar kādām zvaigznēm spēlēju. Visi saprot, kāpēc ir tur un dara savu darbu.

Bļugers aizvadītajā sezonā piedzīvoja debiju NHL. Viņš piedalījās 28 pamatturnīra mačos, izceļoties ar 10 (6+4) punktiem, bet Stenlija kausa izcīņā viņam viens mačs.

Latvijas izlase gaidāmajā pasaules čempionātā, kas no 10. līdz 26. maijam norisināsies Slovākijā, spēlē vienā apakšgrupā ar Krieviju, Šveici, Zviedriju, Čehiju, Austriju, Itāliju un Norvēģiju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par